با سری Edge Explore 2 از Garmin مسیرهای جدیدی را کشف کنید

۲۵ تیر ۱۴۰۱

رایانه‌های دوچرخه‌سواری GPS با استفاده آسان، ویژگی‌های جدید eBike و Edge Power Mount را معرفی می‌کنند تا دوچرخه‌سواران بتوانند به طور مداوم دستگاه خود را در حین دوچرخه سواری شارژ کنند.
گارمین Edge® Explore 2 و Edge Explore 2 Power Mount Bundle، ناوبرهای دوچرخه سواری GPS قابل اعتماد و با استفاده آسان را معرفی کرد که دوچرخه سواران را در ماجراجویی بعدی خود راهنمایی می کند. سری Edge Explore 2 با حداکثر 16 ساعت عمر باتری در استفاده سخت و تا 24 ساعت در حالت صرفه جویی در باتری، از قبل با نقشه های بصری دوچرخه گارمین و با کنتراست بالا بارگذاری شده است تا دوچرخه سواران بتوانند جاده ها و مسیرهای پرطرفدار، مناطق پرترافیک و نقاط مورد علاقه قابل جستجو را مشاهده کنند. همه از یک صفحه نمایش لمسی 3 اینچی که در همه شرایط سواری پاسخگو است و به راحتی قابل خواندن است.
دان بارتل، معاون فروش جهانی گارمین، گفت: «چه یک دوچرخه‌سوار معمولی، دوچرخه‌سوار ebike یا هر چیز دیگری باشید، سری Edge Explore 2 برای هر جایی که سفر شما را ببرد آماده است. این رهیاب‌های دوچرخه‌سواری GPS که برای راه‌اندازی ساده و آماده استفاده هستند، دارای نقشه‌های با کنتراست بالا و ویژگی‌های جدید eBike هستند که آنها را به همراهی عالی برای شما تبدیل می‌کند.

سازگاری ebike
دوچرخه‌سواران ebike  که از eBike2 و Edge Explore 2 سازگار خود استفاده می‌کنند، یک صفحه اختصاصی وضعیت eBike را مشاهده می‌کنند که عمر باتری را نشان می‌دهد و همچنین راهنمایی و هشدارهای ناوبری را بر اساس وضعیت باتری، سطح کمک و دوره از پیش برنامه‌ریزی‌شده دریافت می‌کند.
به علاوه، Edge Power Mount جدید - همراه با  Edge Explore 2 Power Mount Bundle - به دوچرخه سواران اجازه می دهد دائماً رایانه دوچرخه سواری خود را با دوچرخه سازگار خود شارژ کنند تا بتوانند روی ماجراجویی خود متمرکز شوند (EBikes به کابل جداگانه نیاز دارد).
نقشه ها، مسیرها و موارد دیگر
مهم نیست که ماجراجویی بعدی به کجا منتهی می شود، سری Edge Explore 2 به نگه داشتن دوچرخه سواران در مسیر کمک می کند. 

• پروفایل های سواری از پیش بارگذاری شده، از جمله جاده، آفرود و فضای داخلی آماده استفاده هستند.

• با نقشه‌های مخصوص نوع دوچرخه سواری با کنتراست بالا که از مسیریابی محبوبیت Trendline بر اساس میلیاردها مایل داده‌های سواری که سایر کاربران در Garmin Connect  آپلود کرده‌اند، مانند یک محلی سوار شوید.دوچرخه سواران می‌توانند جاده‌ها و مسیرهای پرطرفدار، مناطق پرترافیک را برای اجتناب از آنها مشاهده کنند و نقاط مورد علاقه را دقیقاً در Edge خود جستجو کنند.

• دوره‌ها را از طریق برنامه دستگاه هوشمند Garmin Connect، Strava، Komoot و موارد دیگر ایجاد کنید و به سرعت آنها را با Edge همگام‌سازی کنید.

• ناوبری گام به گام و هشدارها، دوچرخه سواران را از پیچ های آینده مطلع می کند.

• راهنمایی مسیر و اعلان‌های خارج از دوره را متوقف کنید تا فراتر از مسیر فرسوده کاوش کنید. هدایت مسیر را می توان در هر زمان برای بازگشت به مسیر اصلی یا نقطه شروع دوباره روشن کرد.

• ClimbPro به سوارکاران این امکان را می دهد که هنگام دنبال کردن یک مسیر، صعود و درجه باقی مانده برای هر صعود را مشاهده کنند و عملکرد خود را در صعود پس از سواری مستقیماً از رایانه دوچرخه یا در Garmin Connect بررسی کنند.

ایمنی و ردیابی
سری Edge Explore 2 با ویژگی‌های نوآورانه ایمنی و ردیابی، به سواران کمک می‌کند تا زمانی که در حال کاوش هستند، آرامش بیشتری داشته باشند. هنگام جفت شدن با یک تلفن هوشمند سازگار، GroupTrack و پیام‌های گروهی به دوچرخه‌سواران و همراهانشان که از دستگاه‌های گارمین سازگار استفاده می‌کنند، اجازه می‌دهند مراقب یکدیگر باشند و در تماس باشند، حتی زمانی که از دید خارج می‌شوند. علاوه بر این، اگر حادثه‌ای در حین دوچرخه سواری تشخیص داده شود، سری Edge Explore 2 به طور خودکار پیامی با مکان دوچرخه‌سوار به مخاطبین اضطراری از پیش انتخاب شده ارسال می‌کند. برای اطمینان بیشتر در حین دوچرخه سواری، سری Edge Explore 2 با دستگاه‌های هوشیاری دوچرخه‌سواری Varia™، از جمله رادار دید عقب جدید Varia RCT715 با دوربین و چراغ عقب (به طور جداگانه فروخته می‌شود) سازگار است، بنابراین دوچرخه‌سواران می‌توانند ببینند، دیده شوند و به طور مداوم در حین سواری آنها فیلم وعکس بگیرند. اگر دوچرخه‌سوار برای غذا خوردن یا تماشای منظره توقف کند، در صورت جابجایی دوچرخه، هشدار دوچرخه‌ای که با پین محافظت می‌شود، در گوشی هوشمند جفت شده‌اش به او اطلاع می‌دهد.

متصل بمانید!
سری Edge Explore 2 به دوچرخه‌سواران این آزادی را می‌دهد تا گوشی هوشمند خود را در خود جای دهند و از سواری لذت ببرند. هنگامی که با تلفن هوشمند جفت می شود، پیام های متنی و هشدارها درست در Edge ظاهر می شوند. پس از یک سواری، سری Edge Explore 2 به طور خودکار فعالیت‌ها را با برنامه Garmin Connect همگام‌سازی می‌کند و دوچرخه‌سواران را به راحتی می‌توانند همه آمار خود را در یک مکان مشاهده کنند. دوچرخه سواران حتی می توانند با دانلود فیلدهای داده، برنامه ها و ویجت های رایگان از فروشگاه Connect IQ™  دستگاه خود را سفارشی کنند.
Edge Explore 2 که اکنون در دسترس است، قیمت خرده فروشی پیشنهادی 299.99 دلار دارد. بسته نرم افزاری Edge Explore 2 Power Mount همراه با Edge Power Mount دارای قیمت خرده فروشی 399.99 دلاری است. Edge Power Mount را می توان به صورت جداگانه با قیمت 129.99 دلار خریداری کرد.
محصولات گارمین که از درون برای زندگی در بیرون مهندسی شده اند، زندگی دوندگان، دوچرخه سواران، شناگران و ورزشکاران در هر سطح و توانایی را متحول کرده اند. گارمین متعهد به توسعه فناوری است که به افراد کمک می کند فعال بمانند و عملکرد را بالا ببرند، گارمین معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است. 


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.