گارمین LiveScope Plus را به بسته ماهیگیری یخی مجهز به لیتیوم می آورد

۲۶ تیر ۱۴۰۱
بزرگترین و مبتکرترین تولیدکننده الکترونیک دریایی در جهان، امروز بسته نرم افزاری LiveScope™ Plus Ice Fishing LI را معرفی کرد، یک بسته پلاتر و مبدل با جدیدترین فناوری سونار اسکن زنده که توسط یک باتری لیتیومی سبک وزن تغذیه می شود. راه حل قابل حمل نهایی برای ماهیگیران روی یخ و خارج از یخ، LiveScope Plus بازده سونار اسکن بسیار شفاف و 35٪ بهبود جداسازی هدف را نسبت به سیستم موجود ارائه می دهد. و به لطف باتری لیتیومی همراه با وزن یک سوم باتری‌های اسید سرب قابل مقایسه، ماهیگیران می‌توانند با 65 درصد عمر باتری بیشتر، زمین بیشتری را روی یخ پوشش دهند. 
دن بارتل، معاون گارمین در بخش فروش جهانی مصرف کننده گفت: با تنظیماتی که در وضوح صفحه نمایش، حساسیت مبدل و تفکیک هدف در LiveScope Plus انجام داده ایم، برای ماهیگیران آسان تر از همیشه خواهد بود که دسته ماهی های زیر یخ را مشخص کنند و دنبال کنند. همراه با باتری لیتیومی، بسته یخی LiveScope Plus ما به راحتی از حفره ای به حفره  دیگر حمل می شود و مهمتر از همه، شما را ساعت ها طولانی تر از قبل در ماهیگیری نگه می دارد.

تعریف تصویری که هرگز در زیر یخ ندیده اید 
طراحی جدید مبدل LiveScope Plus که برای دقت و دقت بهینه شده است، نه تنها 35 درصد بهبود تفکیک هدف را ارائه می دهد، بلکه می تواند اهدافی به کوچکی 14 اینچ را در فواصل 100 فوتی از سوراخ شناسایی و جدا کند. طراحی جدید مبدل LiveScope Plus که برای صحت و دقت بهینه شده است، نه تنها 35 درصد بهبود تفکیک هدف را ارائه می دهد، بلکه می تواند اهدافی به کوچکی 14 اینچ را در فواصل 100 فوتی از سوراخ شناسایی و جدا کند. با استفاده از سونار بسیار شفاف - موجود با هفت گزینه رنگی زنده - ماهیگیران می توانند دقیقاً آنچه را که نیاز دارند با بهبود دوخت تصویر، کاهش نویز و آثار کمتر روی صفحه نمایش که مانع از تصویر ماهی و ساختار می شود، ببینند. 
LiveScope Plus Ice Fishing Bundle LI دارای دو حالت در یک مبدل است - جلو و پایین - بنابراین ماهیگیران می توانند ماهی و ساختار را در زمان واقعی تا 200 اینچ در هر جهت زیر یخ ببینند. هر نما، تصاویر سونار اسکن فوق‌العاده واضح و بی‌درنگ از ماهی در حال شنا کردن و حرکت به سمت یا دور از سوراخ و زیر سطح با تفکیک و وضوح قابل‌توجه هدف ارائه می‌کند. مبدل را می‌توان به راحتی تنظیم کرد تا با تکنیک‌ها و ترجیحات ماهی‌گیر مطابقت داشته باشد، در حین ردیابی دسته‌های ماهی و تعیین محل سوراخ کردن سوراخ بعدی، و نمای به طور خودکار روی صفحه نمودار نمودار گارمین سازگار تغییر می‌کند. فلاشر تعبیه شده همچنین نمای جگر و ماهی را در حین شنا کردن در پرتو فراهم می کند. 

تجربه ممتاز و راحتی قابل حمل
این بسته جدید مجهز به همه چیز مورد نیاز برای ماهیگیری در آب سخت است، این بسته جدید شامل یک ترکیب بزرگ صفحه نمایش لمسی ECHOMAP™ UHD 93sv با کمک کلیدی، سیستم LiveScope Plus، پایه چرخشی برای مبدل، به علاوه باتری لیتیومی قابل شارژ، شارژر باتری و کابل مبدل LiveScope Plus است. که در سرما انعطاف‌پذیر می‌ماند—همه در یک کیف قابل حمل راحت و دستکش‌پسند است.
سری ECHOMAP UHD دارای یک رابط کاربری آسان است که امکان استفاده از صفحه نمایش های ترکیبی سفارشی را فراهم می کند، بنابراین ماهی گیران می توانند به راحتی به فلاشر، نقشه، سونار و سایر داده هایی که برای آنها مهم هستند دسترسی داشته باشند و کلیدهای دستکش پسند و قابل برنامه ریزی کاربر این امکان را به شما می دهد. دسترسی با یک فشار به صفحات مورد علاقه یک ماهیگیر.
ECHOMAP UHD 93sv که با جدیدترین و غنی‌ترین نقشه‌های LakeVü g3 Garmin با پشتیبانی از Garmin Navionics+™ و Garmin Navionics Vision+™ از قبل بارگذاری شده است، شامل بیش از 18000 دریاچه با خطوط ماهیگیری حداکثر 1 فوتی است که تصویر دقیق‌تری از ساختار پایین ارائه می‌کند. برای نمودارهای ماهیگیری بهبود یافته و جزئیات بیشتر.

فصل به فصل ماهی گیری با LiveScope Plus
هنگامی که یخ آب می شود، بسته همه کاره LiveScope Plus Ice Fishing Bundle LI به لطف کیت قایق LiveScope Plus به راحتی می تواند در ماه های تابستان به قایق منتقل شود. این کیت که با قیمت 149.99 دلار به فروش می رسد، شامل پایه موتور ترولینگ و کابل های برق و شبکه لازم برای استفاده از فناوری LiveScope Plus در تمام طول سال است.
انتظار می رود در سپتامبر 2022 در دسترس باشد، LiveScope Plus Ice Fishing Bundle LI قیمت خرده فروشی پیشنهادی 3249.99 دلار دارد. گارمین همچنین بسته‌های ماهیگیری یخی 5 اینچی ECHOMAP UHD2 را با قیمت 549.99 دلار به زرادخانه ماهیگیری یخی خود اضافه کرد. گارمین با بسته‌های متنوعی که شامل یک STRIKER Plus 4 مقرون‌به‌صرفه تا ECHOMAP UHD 9 اینچی ممتاز است، همه چیزهایی را که یک ماهی‌گیر برای سوار شدن بر روی یخ و شروع ماهیگیری نیاز دارد، در اختیار دارد. مبدل جدید LiveScope Plus LVS34-IF نیز با قیمت 1199.99 دلار در دسترس است.

برایمشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.