گارمین با ابزارهای آموزشی بهبودیافته جان تازه ای به ساعت هوشمند قدیمی Fenix 6 می دهد

۰۶ مرداد ۱۴۰۱
گارمین در حال بهبود ابزارهای آموزشی خود در مدل‌های قدیمی‌تر ساعت‌های هوشمند با معرفی ردیابی تغییرپذیری ضربان قلب (HRV) و سایر ویژگی‌های آنالیز در ساعت‌های هوشمند Fenix 6 با به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید است. 
ساعت‌های هوشمند می‌توانند ارزش بهتری نسبت به رایانه‌های دوچرخه‌سواری داشته باشند، زیرا به شما نظارت 24 ساعته و 7 روز هفته را ارائه می‌کنند. HRV یکی از این چندین ویژگی است.
وضعیت HRV تغییرات ضربان قلب شما را در هنگام خواب ردیابی می‌کند و ویژگی‌ای است که گارمین ماه گذشته در ساعت‌های هوشمند Forerunner 955 و Forerunner 255 خود با هدف ارائه نشانه‌های واضح‌تری از زمان نیاز به بازیابی ارائه کرد.
گارمین در حال حاضر عرضه بتا HRV خود را در سری Fenix 7 و Instinct 2 آغاز کرده است و اکنون به خانواده Fenix 6 نیز گسترش یافته است.
ردیابی HRV واریانس در فرکانس ضربان قلب شما را اندازه گیری می کند که می تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی در داخل و خارج از تمرین شما قرار گیرد. استرس تمرینی، استرس زندگی، استرس شغلی، کمبود یا خواب زیاد، الکل و کافئین همگی می توانند HRV را کاهش دهند، در حالی که استراحت موثر می تواند به بهبود آن کمک کند.
داشتن یکی از بهترین ساعت‌های هوشمند برای دوچرخه‌سواری برای ردیابی HRV مفید است، زیرا می‌تواند به شما کمک کند که در هنگام ریکاوری کامل برای انجام یک جلسه دوچرخه‌سواری سرپوشیده سخت مانند تمرین HIIT، که شدت زیادی در نواحی تمرینی بالایی دارد، به شما اطلاع دهد. .
وضعیت HRV مقادیر HRV شما را برای شب قبل نشان می‌دهد و بعد از نظارت بر خواب شما برای یک دوره، Garmin نشان می‌دهد که چگونه این وضعیت با خط پایه شما که بر روی یک نمودار رنگی ساده برای خواندن ترسیم شده است، مقایسه می‌کند.
این صفحه هنگام بیدار شدن از خواب روی ساعت هوشمند نمایش داده می شود و همچنین به برنامه Garmin Connect فشار داده می شود.
به‌روزرسانی سیستم‌افزار عمومی آلفا را می‌توانید در انجمن برند در اینجا پیدا کنید (در برگه جدید باز می‌شود)، با لینک‌های دانلود برای همه ساعت‌های موجود در محدوده Fenix 6: Fenix 6s، Fenix 6s Pro، Fenix 6، Fenix 6 Pro و Fenix 6X .
این به‌روزرسانی به‌طور خودکار به ساعت‌های هوشمند ارسال نمی‌شود، بنابراین در این مرحله باید نرم‌افزار را به‌صورت دستی دانلود کنید. با توجه به اینکه در حال حاضر یک به روز رسانی آلفا برای اهداف آزمایشی است، ممکن است هنوز اشکالاتی وجود داشته باشد که برند باید آنها را برطرف کند و برند درخواست می کند که این مشکلات در اینجا گزارش شود.