ساعت هوشمند گارمین Enduro 2 محصول جدید گارمین معرفی شد

۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ساعت چند اسپورت که برای ورزشکاران استقامتی طراحی شده است، اکنون دارای چراغ قوه LED، موسیقی و دقت موقعیت یابی پیشرفته است - به علاوه تا 150 ساعت عمر باتری در حالت GPS
امروز ساعت هوشمند GPS چند ورزشی فوق العاده Enduro™ 2 را معرفی کرد. Enduro 2 با هدف ساخته شده برای ورزشکاران استقامتی، دارای نقشه های TopoActive داخلی با پوشش چند قاره، چراغ قوه LED فوق العاده روشن و فناوری انحصاری SatIQ™ Garmin برای کمک به بهینه سازی عملکرد باتری است. علاوه بر این، برداشت خورشیدی پیشرفته تا 46 روز در حالت ساعت هوشمند و تا 150 ساعت در حالت GPS فراهم می کند تا طولانی ترین مسابقه فوق العاده یا بزرگترین ماجراجویی را دوام بیاورد.

دان بارتل، معاون فروش جهانی گارمین گفت: «ورزشکاران فوق عملکرد می دانند تعهد به چه معناست، و Enduro 2 ابزار قابل اعتمادی است که می تواند به روند تمرین و بازیابی کمک کرده و آن را بهبود بخشد. اکنون با نقشه‌برداری داخلی، موسیقی، بهترین عمر باتری گارمین در کلاس و فهرست رو به رشد ویژگی‌های عملکرد، Enduro 2 برای هر ورزشکار استقامتی ضروری است.

ساخته شده برای دوام
Enduro 2 که با مواد درجه یک برای دوام و راحتی نهایی ساخته شده است، شامل قاب و قاب پشتی سبک و پیچیده تیتانیومی، لنز 1.4 اینچی Power Sapphire، نوار نایلونی Ultrafit برای تناسب ایمن و راحت، و رابط صفحه نمایش لمسی جدید است که مکمل دکمه سنتی گارمین است. کنترل ها در طول روز، Enduro 2 از انرژی خورشید استفاده می کند تا عمر باتری تا 150 ساعت در حالت GPS و تا 46 روز در حالت ساعت هوشمند را فراهم کند. ورزشکاران استقامتی به لطف چراغ قوه LED جدید با قابلیت تنظیم نور می توانند مدت ها پس از غروب خورشید با اطمینان به مسیر خود ادامه دهند. Enduro 2 دارای درخشان ترین چراغ قوه گارمین تا به امروز است. دو برابر روشنایی چراغ قوه fēnix 7X، یک حالت strobe اختیاری برای مطابقت با آهنگ دونده یا یک حالت نور ایمنی قرمز ارائه می دهد که به کاربران امکان دیدن و دیده شدن را می دهد.

ویژگی های ماندگار
با افزایش قابلیت شارژ خورشیدی، عمر باتری Enduro 2 تا 40 درصد بیشتر از نسل قبلی خود دوام می آورد. Enduro 2 که برای دوام طولانی‌ترین مسابقه فوق‌العاده ساخته شده است، شامل قابلیت ناوبری مشهور Garmin، نقشه‌های TopoActive و اسکی از پیش بارگذاری شده، و GNSS چند بانده با فناوری SatIQ است که ضمن بهینه‌سازی عمر باتری، دقت موقعیت‌یابی برتر را در هر محیطی تضمین می‌کند. اتصال داخلی Wi-Fi Enduro 2 بارگذاری نرم افزار و به روز رسانی نقشه ها را بدون استفاده از رایانه برای کاربران آسان می کند.

ویژگی های آموزشی
راهنمای نقشه NextFork فاصله تا تقاطع مسیر بعدی و همچنین نام مسیر آینده را نشان می دهد، بنابراین کاربران آگاهی از موقعیت فعلی خود را افزایش داده اند.
سرعت تنظیم شده به دوندگان به دوندگان کمک می‌کند تا با نمایش سرعت دویدن معادل در زمین‌های صاف، خود را در زمین‌های مختلف گام بردارند و به کاربران این امکان را می‌دهند که سرعت خود را تنظیم کنند و استقامت خود را در طول مسابقه حفظ کنند.
پیش‌بینی‌کننده مسابقه بصری، بر اساس سابقه دویدن و سطح آمادگی کلی، تخمین سرعت را برای دویدن‌های آینده ارائه می‌کند. این داده‌های روند نشان می‌دهد که چگونه آموزش در طول زمان تأثیر می‌گذارد تا کاربران بتوانند به روابط عمومی بعدی نزدیک شوند.
ثبت تایمر استراحت خودکار در طول مسابقات اولتر دویدن برای پیگیری زمان صرف شده در حرکت یا در ایستگاه‌های کمک‌رسانی خراب می‌شود، بنابراین کاربران نیازی به نگرانی در مورد توقف دویدن خود نداشته باشند.
نمایه فعالیت مسابقه ماجراجویی تایید شده توسط ARWS ضربان قلب، ارتفاع، زمان بخش و سایر معیارها را در هنگام مسابقه ردیابی می کند و داده ها را برای مشاهده پس از مسابقه مطابق با قوانین مسابقه ماجراجویی ذخیره می کند. یک صفحه خلاصه حتی به تأیید زمان پایان کاربر با کمیته مسابقه کمک می کند.

بدن خود را بهتر بشناسید
ویژگی جدید Health SnapshotTM گزارشی از آمارهای کلیدی، از جمله ضربان قلب، تغییرپذیری ضربان قلب، Pulse Ox، تنفس و استرس2 را ثبت و تولید می‌کند. ویژگی‌های پیشرفته عبارتند از Body Battery، سن تناسب اندام و نظارت بر خواب با امتیاز خواب - به علاوه انواع برنامه‌های ورزشی داخلی داخلی و GPS مانند دوچرخه‌سواری در کوهستان، شنا، پیاده‌روی، دویدن، گلف، یوگا و موج‌سواری. Enduro 2 از این معیارهای سلامتی در ویژگی‌های عملکردی مانند مشاور بازیابی و تمرین‌های پیشنهادی روزانه استفاده می‌کند تا ابزارهایی را در اختیار کاربران قرار دهد که به آنها کمک می‌کند بهترین عملکرد خود را داشته باشند.

در ارتباط باش
در بین فعالیت‌ها، کاربران می‌توانند از پرداخت‌های بدون تماس Garmin Pay بهره ببرند و اعلان‌های هوشمند برای تماس‌ها، پیامک‌ها، یادآوری‌های تقویم، به‌روزرسانی‌های رسانه‌های اجتماعی، اخبار فوری و موارد دیگر را در صورت جفت شدن با گوشی هوشمند AndroidTM یا Apple®  سازگار دریافت کنند. وقتی Enduro 2 با یک تلفن هوشمند جفت می‌شود، می‌تواند پیامی را با موقعیت مکانی زنده کاربر به مخاطبین آن‌ها به صورت دستی - یا به طور خودکار در طول فعالیت‌های انتخابی در فضای باز - با تشخیص رخداد داخلی ارسال کند.