با یک شاهد عینی با استفاده از سری جدید دشکم/ناوبر همه کاره گارمین رانندگی کنید

۲۰ مرداد ۱۴۰۱
Garmin DriveCam 76 و RVcam 795 فناوری ناوبری ممتاز و قابلیت‌های ویدیویی با وضوح بالا را برای رانندگان روزمره و تفریحی به ارمغان می‌آورند.
گارمین رهیاب‌های Garmin DriveCam™ 76 و RVcam 795 All-in-one را با یک dash-cam داخلی و با کیفیت بالا معرفی کرد. هر دو مدل دارای صفحه نمایش 7 اینچی واضح، فیلمبرداری 1080p HD و میدان دید وسیع 140 درجه برای ثبت تصویر وسیعی از جاده پیش رو هستند. پس از وصل شدن به برق، دوربین به طور مستمر ویدیوی حوادث شناسایی شده را ضبط و ذخیره می کند و به عنوان یک شاهد عینی پشت فرمان عمل می کند. ویدیوهای ذخیره شده به طور خودکار در Vault آنلاین امن ذخیره می شوند و رانندگان می توانند به راحتی 2 کلیپ را با استفاده از برنامه هوشمند Garmin Drive مشاهده و به اشتراک بگذارند.
ما در مورد این سری از ناوبرهای همه کاره هیجان‌زده هستیم، که بهترین ویژگی‌های ناوبری خودرو و RV ما را با یک دشکم خوب و داخلی ترکیب می‌کند و به شما اطمینان می‌دهد که اثبات ویدیویی خواهید داشت. دن بارتل، معاون فروش جهانی مصرف کننده گارمین گفت: حوادث غیرمنتظره. چه در حال رفت‌وآمد صبحگاهی به محل کار یا سفر با خانواده در سراسر کشور باشید، این ناوبرها آرامش بیشتری را برای زمان شما در جاده به ارمغان می‌آورند.»
به لطف دوربین داخلی و با کیفیت بالا، این دستگاه‌های یکپارچه با هشدارهای پیشرفته به کمک راننده، از جمله هشدارهای برخورد از جلو و خروج از خط، به افزایش آگاهی راننده کمک می‌کنند.
هر ناوبری به کمک دوربین در این سری به طور هدفمند با مجموعه ای از ویژگی های مناسب برای انواع مختلف رانندگان ساخته شده است. گارمین اخیراً dēzlCam OTR710 را معرفی کرده است، یک رهیاب کامیون همه‌کاره با داش‌ک داخلی که هدف آن کمک به رانندگان حرفه‌ای کامیون برای محافظت از معیشت خود است. با Garmin DriveCam 76 و RVcam 795 جدید، مسافران روزمره و رانندگان RV می‌توانند از این ویژگی‌های ایمنی دوربین پیشرفته بهره ببرند که در طول تاریخ محدود به بسته‌های فناوری نصب‌شده در کارخانه از سازندگان منتخب خودرو بوده است.
با Garmin DriveCam 76، بهترین راه حل ناوبری گارمین برای رانندگان روزمره، مراقب درایو باشید:
  • از Garmin Voice Assist برای کنترل ناوبر و جفت شدن با تلفن هوشمند سازگار با فناوری Bluetooth® برای برقراری و تماس استفاده کنید.
  • در صورت جفت شدن با برنامه Garmin Drive، با ترافیک زنده، گزارش های آب و هوا و اطلاعات قیمت سوخت هوشمندتر رانندگی کنید.
  • با استفاده از رتبه‌بندی مسافران Tripadvisor® برای هتل‌ها، رستوران‌ها و جاذبه‌ها بدانید چه چیزی ارزش توقف را دارد
  • دنده عقب با اعتماد به نفس؛ Garmin DriveCam 76 با دوربین های پشتیبان منتخب گارمین (فروش جداگانه) برای کمک به دیدن پشت خودرو سازگار است.
برنامه‌ریزی کنید تا با ناوبری RVcam 795 خاطره‌سازی کنید که به‌طور خاص برای علاقه‌مندان به کمپینگ و خانواده‌هایی که با RV یا قابل یدک‌کشی وارد ماجراجویی‌های بین‌المللی می‌شوند، طراحی شده است:
  • گزینه های جاده ای عالی را با مسیریابی سفارشی برای اندازه و وزن RV یا تریلر پیدا کنید
  • با آگاهی بیشتر از خطرات احتمالی در طول مسیر با هشدار برای درجه های شیب دار آینده، عبور حیوانات، پیچ های تند و تغییرات سرعت رانندگی کنید.
  • از تصاویر ماهواره‌ای Birdseye برای مناظر با وضوح بالا از محل کمپ یا پارک RV لذت ببرید تا به رسیدن راحت کمک کنید.
  • با پایگاه داده از پیش بارگذاری شده پارک‌ها و خدمات RV، رتبه‌بندی مسافران Tripadvisor، اردوگاه‌های عمومی نهایی، اردوگاه‌های KOA® و فهرستی از پارک‌های ملی ایالات متحده، تعطیلات خود را تقویت کنید.
  • مشاهده امتیازهای پاداش وفاداری برای میدان‌های مسافرتی منتخب، از جمله Pilot Travel Center, LLC® در سراسر ایالات متحده نیاز به استفاده از برنامه Garmin Drive دارد
با سایر محصولات گارمین، از جمله دوربین‌های پشتیبان دوربرد سری BC™ 50 برای کمک به دیدن پشت تجهیزات، یکپارچه کار می‌کند. جعبه سوئیچ دیجیتال Garmin PowerSwitch™ برای کنترل راحت هدست های الکترونیکی 12 ولتی RV و هدست های بلوتوث بی سیم برای صدای با کیفیت بالا در جاده (هر کدام جداگانه فروخته می شود)
گارمین همچنین از رهیاب GPS جدید RV 795 رونمایی کرد که به علاقه مندان به کمپینگ همان مزایای ناوبری پیشرو مانند RVcam 795 را ارائه می دهد، اما دوربین داشبورد داخلی و ویژگی های مرتبط با دوربین را حذف می کند.