تجربه بهتر آفرود با سیستم صوتی گارمین All in one Tread

۰۷ شهریور ۱۴۰۱

در آفرودهای خود با بلندگوهای LED قابل تنظیم گارمین تجربه بهتری را کسب کنید.

گارمین سیستم صوتی All-in-one Tread® با کنترلر LED را معرفی کرد که دارای منابع صوتی برای فناوری AM/FM، AUX و Bluetooth® است. این سیستم استریوی مستحکم و با کارایی بالا که برای مقاومت در برابر سختی‌های هر ماجراجویی آفرود طراحی شده است، با استفاده از جعبه صوتی با کنترلر LED، دو بلندگوی 6.5 اینچی XS-LED ایستاده، ریموت بی سیم و سخت افزار قوی، یک عدد موسیقی ممتاز، چراغ‌ها و سرگرمی را به هر سواری در ورزش‌های قدرتی می‌آورد. چراغ‌های LED زنده و داخلی را می‌توان با آهنگ‌های موسیقی مورد علاقه همگام‌سازی کرد تا رنگ‌های تپنده را با ریتم ضربان هماهنگ کند، یا چراغ‌ها را در طیف کاملی از رنگ‌های رنگی با تغییر سرعت خودرو ترکیب کنند. 
دن بارتل، معاون فروش جهانی مصرف کننده گارمین گفت: «سیستم صوتی Tread به آفرودهای تفریحی یک سیستم صوتی همه کاره منعطف و با کارایی بالا می دهد که به راحتی می تواند هر وسیله نقلیه ساید بای ساید یا آفرود موجود در بازار را جای دهد. چه در حال کاوش در بیابان باشید و چه از یک سفر تفریحی و غیررسمی آخر هفته به دریاچه لذت می برید، می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را با مجموعه ای از بلندگوهای LED همه کاره که به راحتی تنظیم می شوند و متناسب با روحیه شما سفارشی می شوند، پخش کنید. ”

سیستم صوتی چند کاره که به‌عنوان یک مرکز صوتی همه‌جانبه طراحی شده است، به گونه‌ای ساخته شده است که از ادامه‌ی ضربان اطمینان حاصل کند. با تقویت‌کننده 4 کانال که 100 وات RMS در هر کانال تولید می‌کند، برای آزاد کردن قدرت چشمگیر ساخته شده است. مالکان همچنین می‌توانند با همگام‌سازی چراغ‌های بلندگوی LED برای نمایش رنگ‌های علامت تماس روی چراغ‌ها در طول یک ATV ماجراجویانه یا سواری گروهی کنار هم، از تجربه خارج از جاده‌ای خود نهایت استفاده را ببرند. برای کاربرانی که فاقد ناوبر Tread هستند، کنترل از راه دور بی‌سیم موجود می‌تواند تمام وظایف صدا و همچنین همگام‌سازی تلفن هوشمند را با برنامه Tread برای حداکثر انعطاف‌پذیری و کنترل صدا کنترل کند.

سیستم صوتی All-in-one Tread را می توان در قسمت های جداگانه خریداری کرد یا با بلندگوها یا ساب ووفرهای اضافی مطابق با نیازهای فردی همراه بود. در حال حاضر موجود، سیستم صوتی آج با کنترل LED دارای قیمت خرده فروشی پیشنهادی 1199.99 دلار است. جعبه صوتی آج مستقل با کنترل LED دارای قیمت خرده فروشی 599.99 دلاری است. و جفت جداگانه اسپیکرهای 6.5 اینچی XS-LED Tower دارای قیمت خرده فروشی 599.99 دلاری هستند.