ساعت گارمین Venu Sq 2 محصول جدید 2022 گارمین

۱۰ شهریور ۱۴۰۱
امروز Venu® Sq 2 و Venu Sq 2 – Music Edition، ساعت‌های هوشمند GPS مقرون به صرفه با نظارت بر سلامت تمام روز، ردیابی تناسب اندام و ویژگی‌های متصل را معرفی کرد. برای کسانی که می‌خواهند موسیقی خود را در حال حرکت ببرند، Venu Sq 2 - Music Edition شامل فضای ذخیره‌سازی موسیقی روی دستگاه برای گوش دادن بدون تلفن است. با ترکیب سبک روزانه با معیارهای سلامت و تناسب اندام، سری Venu Sq 2 دارای یک صفحه نمایش AMOLED روشن است که به راحتی قابل خواندن است، در حالی که صفحه لمسی امکان دسترسی سریع به آمار سلامت، بیش از 25 برنامه ورزشی داخلی، اعلان های هوشمند و موارد دیگر را فراهم می کند. به علاوه، با تا 11 روز عمر باتری در حالت ساعت هوشمند، کاربران لازم نیست نگران شارژ هر شب ساعت خود باشند و به آن‌ها اجازه می‌دهد معیارهای سلامتی را 24/7 نظارت کنند و تصویر کامل‌تری از کیفیت خواب، استرس، باتری بدن و سطوح فعالیت دریافت کنند.
 
مهم نیست که روز شما چه روزی است، سری Venu Sq 2 طوری طراحی شده است که از سبک زندگی شما پیروی کند. مجموعه‌ای از ویژگی‌های محبوب سلامت و تندرستی، اعلان‌های هوشمند و عمر باتری چشمگیر – همه با قیمتی مقرون به صرفه – سری Venu Sq 2 باعث می‌شود به راحتی در تمام طول روز و هر روز در بهترین سطح سلامتی خود بمانید.
 
پایش سلامت تمام روز
سری Venu Sq 2 با مجموعه ای قوی از ویژگی های نظارت بر سلامت، اتصال ذهن و بدن را آسان می کند.
ضربان قلب مبتنی بر مچ 1: ضربان قلب را به صورت 24 ساعته پیگیری کنید و هشدارهای ضربان قلب غیرعادی (بالا/پایین) را زمانی که بدن در حال استراحت است دریافت کنید.
نظارت بر انرژی باتری بدن: سطوح انرژی فعلی را مشاهده کنید تا بهترین زمان برای فعالیت و استراحت را پیدا کنید.
نظارت بر خواب و نمره خواب: با جدیدترین و پیشرفته‌ترین ردیابی خواب که اطلاعات چندین حسگر را برای ارائه ارزیابی جامعی از خواب ترکیب می‌کند، درک بهتری از نحوه ریکاوری بدن به دست آورید. هر روز صبح، یک امتیاز شخصی برای خواب شب گذشته دریافت کنید و مراحل مختلف خواب و همچنین ضربان قلب، استرس، Pulse Ox2 و داده های تنفس را مشاهده کنید.
ردیابی استرس: بینش هایی را در مورد میزان آرامش، متعادل یا استرس زا بودن روز به دست آورید و هنگامی که استرس تشخیص داده شد، یادآوری های آرامش بخش دریافت کنید. فعالیت تنفس داخلی همچنین می تواند برای تشویق تنفس آگاهانه با ردیابی تنفس، میانگین ضربان قلب و تغییر در سطوح استرس استفاده شود.
ردیابی سلامت زنان: از برنامه تلفن هوشمند Garmin Connect برای ردیابی چرخه قاعدگی یا بارداری استفاده کنید. ثبت علائم، آموزش ورزش و تغذیه و موارد دیگر. به‌علاوه، از برنامه ردیابی سلامت زنان در ساعت برای مشاهده و ثبت جزئیات از مچ استفاده کنید.
وضعیت سلامت: یک جلسه 2 دقیقه‌ای را ثبت کنید تا معیارهای کلیدی مانند ضربان قلب، تغییرات ضربان قلب، پالس اوکس، تنفس و استرس را ثبت کنید. گزارشی با این آمار را می توان مستقیماً در خود ساعت یا در برنامه Garmin Connect مشاهده کرد.
 
بیرون بروید و حرکت کنید
سری Venu Sq 2 با ارائه برنامه‌های ورزشی داخلی محبوب و ویژگی‌های تناسب اندام، به گونه‌ای ساخته شده است که سبک زندگی فعال را دنبال کند. با بیش از 25 GPS از پیش بارگذاری شده و برنامه‌های ورزشی داخلی - از جمله پیاده‌روی، دویدن، دوچرخه‌سواری، تنیس و موارد دیگر - به راحتی می‌توانید یک تمرین را تغییر دهید. سری Venu Sq 2 حتی شامل تمرینات قلبی، قدرتی، یوگا، HIIT و پیلاتس می شود. برای کسانی که از تمرینات HIIT لذت می برند، نمایه فعالیت از پیش بارگذاری شده دارای تایمرهای مختلف برای ردیابی معیارهای کلیدی است و به کاربران امکان می دهد تعداد دور، فواصل کار/استراحت و موارد دیگر را تنظیم کنند.
با استفاده از برنامه Garmin Connect، کاربران می‌توانند از بین ده‌ها تمرین از پیش ساخته اضافی انتخاب کنند یا با استفاده از بیش از 1600 تمرین ما ، تمرین خود را ایجاد کنند، سپس آنها را مستقیماً در ساعت دانلود کنند. دوندگانی که برای 5K، 10K یا نیمه ماراتن بعدی خود تمرین می‌کنند، می‌توانند با برنامه‌های آموزشی رایگان Garmin Coach که بر اساس اهداف و عملکرد آن‌ها تطبیق می‌یابد، یک مربی دویدن شخصی روی مچ خود داشته باشند. حتی پس از تمرین، سری Venu Sq 2 به ردیابی مراحل، دقیقه شدت، کالری سوزانده شده و موارد دیگر ادامه خواهد داد.
 
متصل بمانید!
با سری Venu Sq 2 هرگز یک ضربه را از دست ندهید - حتی در حال حرکت. هنگامی که ساعت با یک تلفن هوشمند Apple® یا Android™ جفت می شود، مستقیماً از مچ، پیام های متنی دریافت کنید و به روز رسانی های رسانه های اجتماعی، ایمیل ها و موارد دیگر را مشاهده کنید. ویژگی‌های ایمنی و ردیابی با ارسال مکان زنده کاربر به مخاطبین اضطراری انتخابی - یا ارسال خودکار پیام در صورت شناسایی حادثه، آرامش خاطر را فراهم می‌کند. در حین بیرون و بیرون رفتن، از خطوط تسویه‌حساب عبور کنید و با راه‌حل پرداخت غیرلمسی Garmin Pay به سرعت از روی مچ پرداخت کنید. کاربران Venu Sq 2 – Music Edition می‌توانند تا 500 آهنگ را مستقیماً روی ساعت ذخیره کنند، از جمله لیست‌های پخش Spotify® ، آمازون موزیک و دیزر (اشتراک لازم است). علاوه بر این، کاربران می‌توانند برنامه‌های منتخب، چهره‌های ساعت و موارد دیگر را از فروشگاه Connect IQ™ دقیقاً روی ساعت دانلود کنند یا گزینه‌های بیشتری را در برنامه تلفن هوشمند بیابند.
سری Venu Sq 2 که برای تکمیل هر لباس و هر قسمت از روز طراحی شده است، دارای صفحه نمایش 1.4 اینچی مستطیلی و لمسی AMOLED با قاب آلومینیومی سبک وزن و نوار سیلیکونی راحت است. Venu Sq 2 در حال حاضر در دسترس است، در رنگ‌های shadow gray/slate, white/cream gold and cool mint/metallic mint و قیمت خرده‌فروشی پیشنهادی 249.99 دلار دارد. مشتریان همچنین می‌توانند ساعت هوشمند سری Venu Sq 2 خود را با ترکیب و تطبیق باندها و قاب‌ها با Your Watch, Your Way در garmin.com طراحی کنند. محصولات گارمین که از درون برای زندگی در بیرون مهندسی شده اند، صنعت سلامتی را متحول کرده اند. گارمین که متعهد به توسعه ابزارهای پوشیدنی و اندازه گیری سلامت است که به افراد در هر سطح فعالیتی کمک می کند زندگی سالم تری داشته باشند، معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است.
 
برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تماس 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.