Garmin vívofit Jr. 3: نسخه جدید معرفی شده که از پلنگ سیاه مارول الهام گرفته است

۱۵ شهریور ۱۴۰۱

گارمین از نسخه جدید vívofit jr رونمایی کرد. 3، یک ساعت هوشمند در نظر گرفته شده برای کودکان. مدل پلنگ سیاه که در بازارهای متعدد موجود است، به نسخه مربوط به مرد آهنی می‌پیوندد و در دو نسخه کاملاً متفاوت عرضه می‌شود. مانند بقیه  3vívofit jr. سری، نسخه Black Panther 89.99 دلار آمریکا قیمت دارد.

گارمین بی سر و صدا نسخه ویژه جدیدی از vívofit jr3 را معرفی کرده است. بعد از معرفی سری Venu Sq 2، Black Panther Special Edition به عنوان vívofit jr به Iron Man Special Edition می‌پیوندد. دومین ساعت هوشمند با تم مارول سری 3. اساسا، Black Panther Special Edition همان نسخه معمولی vívofit jr3 است. که دارای صفحه نمایش 0.56 اینچی،  5ATM مقاومت در برابر آب و عمر باتری تا یک سال است.

علاوه بر این، vívofit jr. 3 از دستگاه‌های Android و iOS پشتیبانی می‌کند، به علاوه می‌تواند 14 روز داده‌های ردیابی فعالیت را مستقیماً روی ساعت هوشمند ذخیره کند. علاوه بر این، گارمین شامل صفحه‌های ساعت با تم پلنگ سیاه و یک بند ساعت مربوطه با آرم پلنگ سیاه، پوشش طرح‌دار و «WAKANDA FOREVER» در قسمت زیرین بند است. اتفاقا vívofit jr. 3 همچنین با صفحه‌های ساعت با تم اونجرز عرضه می‌شود.

تا آنجا که ما می توانیم بگوییم، گارمین در واقع دو نسخه از نسخه Black Panther را به فروش می رساند. در تصویر زیر، نسخه ای با لوگوی بنفش پلنگ سیاه یک انحصاری آنلاین Garmin است که با قیمت 89.99 دلار آمریکا به فروش می رسد. به غیر از این، به نظر می رسد این دو نسخه یکسان هستند. در حال حاضر، هر دو نسخه باید ظرف 1 تا 3 روز کاری ارسال شوند. به عنوان مرجع، گارمین نسخه ویژه پلنگ سیاه را در بازارهای دیگر نیز به فروش می رساند، از جمله منطقه یورو و بریتانیا که به ترتیب 89.99 یورو و 79.99 پوند قیمت دارد.