بهترین ساعت های دویدن گارمین با موسیقی

۱۶ شهریور ۱۴۰۱

آیا به دنبال یک ساعت دویدن با موسیقی هستید؟ ما شما را درک می کنیم! زیرا هیچ چیز لذت بخش تر از دویدن با ریتم خوب نیست. آیا هنگام پیدا کردن یک ساعت دویدن مناسب، مزایا و معایب را می سنجید و آیا داشتن یک ساعت دویدن همراه با موسیقی یک مزیت مطلق است؟ به دنبال این نباشید زیرا ما زندگی شما را بسیار آسان کرده ایم: ما 4 مدل از بهترین ساعت دویدن با موسیقی را برای شما فهرست کرده ایم! به این ترتیب به راحتی می توانید ببینید که کدام ساعت دویدن برای شما مناسب تر است.
آیا می دانستید که دویدن همراه با موسیقی تاثیر مثبتی بر عملکرد دویدن شما دارد؟ به عنوان مثال، سرعت یا ضربان در دقیقه (BPM) بر تعداد قدم هایی که برمی دارید تأثیر می گذارد. بنابراین آهنگ های با ریتم بالا می توانند اطمینان حاصل کنند که شما آن گام اضافی را بردارید. برای مثال 120-130 BPM برای مسافت های طولانی تر و 160-180 BPM برای مسافت های کوتاه توصیه می شود.

1. Forerunner 255 Music
حداکثر 500 آهنگ را در موسیقی Forerunner 245 از طریق Spotify®، Deezer یا Amazon Music دانلود کنید. بسیار کاربردی است زیرا مجبور نیستید هنگام دویدن برای گوش دادن به موسیقی گوشی خود را با خود ببرید. آیا از این ساعت در حال اجرا در حالت GPS همراه با موسیقی استفاده می کنید؟ سپس باتری حدود 6.5 ساعت دوام می آورد! بنابراین شما به راحتی به پایان می رسید.

2. Forerunner 955 Solar
بدون ریتم مناسب نمی توانید بدوید. موسیقی مورد علاقه خود را با Forerunner 955 (خورشیدی) همگام کنید. به راحتی، عمر باتری Forerunner 955 در حالت GPS همراه با موسیقی، فقط کمی بیشتر از سایر ساعت های در حال اجرا، یعنی حداکثر 8.5 ساعت، دوام می آورد.

3. Forerunner 745
اگر منصف باشیم، داشتن موسیقی مناسب بر روی سری ساعت های دویدن ضروری است. با یک آهنگ زیبا در گوش شما فقط چند قدم اضافی برمی دارید.
موسیقی مورد علاقه خود را با Forerunner 745 همگام کنید.

4. Forerunner 945 LTE
اگر به دنبال ساعتی همراه با موسیقی هستید، Forerunner 945 LTE نیز ارزش بررسی دارد. باتری در حالت GPS با موسیقی و LTE LiveTrack تا 7 ساعت دوام می آورد.

همچنین می توانید تا 1000 آهنگ موسیقی را در Forerunner 945 LTE ذخیره کنید.

همچنین می توانید 500 آهنگ را در این ساعت در حال اجرا از طریق لیست پخش اکانت Spotify®، Deezer یا Amazon Music خود دانلود کنید.

ساعت های هوشمند با موسیقی
با ساعت‌های گارمین همراه با موسیقی، کیلومترهای زیبا را طی کنید.

نکته: علاوه بر ساعت‌های در حال اجرا بالا، ساعت‌های بیشتری با ذخیره‌سازی موسیقی داریم. همچنین می توانید با این ساعت های گارمین به موسیقی گوش دهید.