تجربه آفرود بهتر با محصولات گارمین

۱۷ شهریور ۱۴۰۱

دوربین های بی سیم 50 BC

یک نمای واضح برای هر درایو، چه ناهموار یا غیره، از اهمیت بالایی برخوردار است. خوشبختانه دوربین‌های بی‌سیم Garmin     BC™ 50  با تمام ناوبری‌های Tread سازگار هستند و به شما امکان می‌دهند تا آگاهی بیشتری در مورد وسیله نقلیه شما داشته باشید. این دوربین ها با میدان دید وسیع و ساختار محکم، گزینه های نصب انعطاف پذیری را برای دید بیشتر ارائه می دهند.

 

سیستم صوتی Tread

هر ماجراجویی نیاز به یک موسیقی متن دارد. سیستم صوتی سخت و یکپارچه Tread® با هر وسیله نقلیه اسپورت قدرتی سازگار است و هر کجا که بروید صدایی با کیفیت عالی ارائه می‌کند. قابل کنترل از طریق کنترل از راه دور بی سیم همراه، برنامه رایگان Tread یا ناوبر Tread شما، منابع ورودی صوتی شامل فناوری AM/FM، AUX و BLUETOOTH® است، و طراحی مستحکم تضمین می کند که موسیقی شما بدون توجه به شرایط سواری هرگز یک ضرب را نادیده می گیرد. حتی بهتر؟ LED های داخلی بلندگو به شما امکان کنترل و حتی همگام سازی رنگ ها با موسیقی خود را می دهند.

 

رادیو سواری گروهی

با دوستان به مسیرها می روید؟ ناوبری گارمین سازگار خود را با یک رادیو سواری گروهی جفت کنید، و به اشتراک گذاری موقعیت مکانی با همه افراد گروه خود و همچنین توانایی صحبت با یکدیگر با استفاده از میکروفون مشتی فشار به مکالمه موجود خواهید داشت. اگر ترجیح می دهید دست خود را روی چرخ نگه دارید، حتی می توانید دستگاه گارمین خود را با کلاه ایمنی یا هدست مجهز به فناوری BLUETOOTH جفت کنید تا ارتباط هندزفری داشته باشید. برخی از ناوبرهای Tread شامل لوازم جانبی رادیوی گروه سواری هستند یا می توانید آن را به عنوان یک لوازم جانبی جداگانه خریداری کنید.
 

جعبه سوئیچ دیجیتال

پس از مدتی، لوازم جانبی خودروی شما شروع به جمع شدن می کند. میله‌های نور، بوق‌ها، کمپرسورهای هوا، قفل‌ها و موارد دیگر همه به کنترل‌های خاص خود نیاز دارند - مگر اینکه یک Garmin PowerSwitch™ اضافه کنید. این جعبه سوئیچ دیجیتال کنترل متمرکزی را برای تمام لوازم جانبی 12 ولتی وسیله نقلیه شما از ناوبری GPS یا تلفن هوشمند Garmin سازگار شما ارائه می دهد. می‌توانید به چهار دستگاه Garmin PowerSwitch از یک صفحه‌نمایش لمسی یکسان دسترسی داشته باشید — بنابراین می‌توانید زمان بیشتری را در بخش سرگرم‌کننده خارج از جاده و زمان کمتری را در راه‌اندازی صرف کنید.

 

نرم افزار رایگان Garmin Tread

بله، درست خواندید: برنامه Garmin Tread® رایگان است. برنامه Garmin Tread که به راحتی در تلفن هوشمند سازگار شما دانلود می شود، با یک اتصال فعال Wi-Fi® محتوای نقشه غنی را ارائه می دهد، از جمله جاده های USFS، مسیرهای MVUM و اردوگاه - بنابراین می توانید واقعاً به راهنمایی های ناوبری دسترسی داشته باشید که برای کسانی که بیشترین اهمیت را دارد. راه شکسته ای را نمی روند حتی بهتر؟ اگر دوستان شما نیز برنامه را دانلود کنند، می‌توانید هر یک از آنها را تا 20 سوار بر روی نقشه ردیابی کنید. دیگر نباید از گروه جدا شوید - مگر اینکه بخواهید.

 

Tread

Garmin Tread® یک ناوبری GPS قدرتمند ورزشی است که به شما کمک می کند تا در مسیر خود قرار بگیرید. نسخه پایه شامل نقشه برداری توپوگرافی و اطلاعات مربوط به زمین های خصوصی و عمومی، جاده ها و مسیرهای خدمات جنگلی است. در برابر آب مقاوم است و می‌توان آن را به راحتی با پایه برقی و دسته سیم همراه با پایه لوله بر روی خودروی شما نصب کرد. حتی بهتر؟ می‌توانید تصاویر ماهواره‌ای BirdsEye را مستقیماً بدون رایانه در دستگاه خود دانلود کنید. (نکته حرفه ای - این ویژگی به ویژه برای شکارچیانی که می خواهند ایده بهتری از زمین و محل قرار گرفتن حیوانات در آن منطقه داشته باشند مفید است.)

هر دو Garmin Tread® SxS Edition و Garmin Tread® 5.5 اینچی دارای تمام موارد فوق هستند، به علاوه شامل رادیو گروه سواری برای ردیابی سایر سواران، یک میکروفون مشتی فشار به صحبت، ناوبری گام به گام با OpenStreetMap است. و USFS Motor Vehicle Use Maps و فناوری داخلی Reach® برای ارتباطات ماهواره ای جهانی با اشتراک فعال.