پنج دلیل برای اینکه هر راننده کامیون به هدست Garmin dēzl نیاز دارد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

یک راننده کامیون حرفه ای به هدستی نیاز دارد که در برابر آزمایش زندگی در جاده ها مقاومت کند. خوشبختانه، این دقیقاً همان دلیلی است که هدست های Garmin dēzl™  ساخته شده اند. به دنبال راحتی تمام روز و صدای شفاف و شفاف هستید - یا فقط یک مجموعه هدفون با کیفیت؟ به خواندن ادامه دهید تا بدانید چگونه dēzl headset می تواند به شما کمک کند بهتر بشنوید، طولانی تر صحبت کنید و باهوش تر باشید.

1. قیمت یک محصول برای دو محصول
با مدل 200 هدست dēzl 2-in-1، رانندگان می توانند به راحتی از هدست تک گوش برای رانندگی به هدفون استریو دو گوشی در زمانی که شما در حال استراحت هستید و آماده پخش برخی آهنگ ها هستید، استفاده کنند. بدون ابزار یا سخت افزار اضافی کثیف مورد نیاز است.
2. تا 50 ساعت مکالمه مداوم.
امیدواریم هرگز نیازی به صحبت با کسی برای 50 ساعت متوالی نداشته باشید - اما اگر می خواهید، دزل این کار را ممکن می کند. Throat lozenges به صورت جداگانه فروخته می شود.
3. حذف نویز فعال.
می‌تواند در جاده بلند باشد، و هیچ چیز ناامیدکننده‌تر از این نیست که نشنیده باشید با چه کسی صحبت می‌کنید - به جز زمانی که آنها نتوانند شما را بشنوند. فناوری حذف نویز فعال در کاسه گوش و میکروفون بوم قابل تنظیم این مشکل را حل می کند، بنابراین هم دریافت و هم خروجی شما شفاف خواهند بود. آنها اکنون می توانند صدای شما را بشنوند.
4. سازگاری دستگاه ناوبری تلفن هوشمند بی سیم/dēzl.
هدست خود را با تلفن هوشمند سازگار خود جفت کنید تا هم پاسخ دهید و هم بدون دست تماس بگیرید. همچنین می‌توانید آن را با برنامه dēzl™ در تلفن هوشمند سازگار خود و یک رهیاب باربری dēzl™ OTR جفت کنید تا پیام‌های ناوبری به طور یکپارچه با جریان صوتی شما ترکیب شوند و بتوانید ناوبر خود را از طریق دستورات صوتی کنترل کنید.
5. به طور خاص برای مسافت های طولانی طراحی شده است.
همه ما از یک جفت هدفون ناراحت کننده استفاده کرده ایم - و بعد از مدتی، ارزش آن را ندارند. طراحی بی سیم و ارگونومیک هدست Garmin dēzl به طور خاص برای رانندگان کامیون ساخته شده است - با ساختار فولادی ضد زنگ بادوام و مقاوم در برابر خوردگی و بالشتک گوش پوشیده شده با فوم حافظه، راحتی در کلاس جهانی است.