5 مدل از بهترین ردیاب های فعالیت گارمین برای زنان

۲۳ شهریور ۱۴۰۱

آیا می خواهید بدن خود را کنترل کنید و بینش خود را نسبت به سلامتی خود به دست آورید؟ سپس شما نمی توانید بدون ردیاب فعالیت انجام دهید. یک ردیاب فعالیت ضربان قلب را اندازه گیری می کند، سطح استرس را کنترل می کند و تنفس شما را بررسی می کند. به این ترتیب می توانید به راحتی سلامت خود را پیگیری کنید. به سادگی آن را روی مچ دست خود بپوشید و تمام داده ها را بخوانید. آیا قبلاً متقاعد شده اید؟ سپس 5 مدل از بهترین ردیاب فعالیت برای زنان را بررسی کنید.
 

  • ضربان قلب
  • تعداد قدم ها
  • خواب
  • کالری سوزانده شده
  • فشار
  • نفس کشیدن
  • مسافت پیموده شده
  • هیدراتاسیون

برخی از ردیاب‌های فعالیت گارمین همچنین چرخه قاعدگی، بارداری، سن تناسب اندام و موارد دیگر را ردیابی می‌کنند. گارمین تمام داده ها را به دقت اندازه گیری می کند، بنابراین ما قابل اعتمادترین ردیاب های فعالیت را داریم.
آیا می دانستید که یک ردیاب فعالیت می تواند اهداف را پیگیری کند؟ به سادگی برای خود اهداف تعیین کنید و آنها را در ساعت هوشمند خود وارد کنید. ردیاب فعالیت به دقت نشان می دهد که برای رسیدن به هدف هنوز باید چه کاری انجام دهید. به عنوان مثال، یک هدف گام تعیین کنید تا هر روز تمام تلاش خود را برای رسیدن به مراحل انجام دهید. همچنین می توانید میزان کالری سوزانده شده پس از تمرین را نیز بخوانید.
آیا ممکن است اهداف خاصی را برای خود تعیین کنید که ردیاب فعالیت شما آن ها را برای شما پیگیری کند. به این ترتیب می‌دانید دقیقاً چند کالری بعد از تمرین سوزانده‌اید یا می‌توانید یک هدف قدمی تعیین کنید، تا هر روز تمام تلاش خود را برای برداشتن قدم‌هایتان انجام دهید.
ردیاب فعالیت چگونه کار می کند؟
یک ردیاب فعالیت داده ها را به روش های مختلف اندازه گیری می کند. ردیاب فعالیت تعداد گام های ناشی از حرکت بازوی شما را می شمارد. اگر بازوی خود را به روش خاصی حرکت دهید، یک قدم بردارید. یک ردیاب فعالیت همچنین ضربان قلب، تنفس و سایر آمار شما را اندازه گیری می کند. اینها با استفاده از حسگرهای تعبیه شده در ردیاب فعالیت اندازه گیری می شوند. سایر داده ها مانند میزان کالری سوزانده شده بر اساس میزان ورزش محاسبه می شود.
ساعت هوشمند:
آیا یک ردیاب فعالیت با قابلیت های اضافی مانند: دریافت اعلان ها، تماس های تلفنی، spotify و ابزارهای دیگر می خواهید؟ سپس باید به سراغ ساعت هوشمند بروید. ساعت‌های هوشمند ساعت‌هایی هستند که عمدتاً برای دریافت اعلان‌ها، تماس‌های تلفنی و سایر اطلاعات استفاده می‌شوند. به عنوان مثال، آب و هوا را می توان از ساعت هوشمند خود مشاهده کرد و همچنین می توانید بدون بیرون آوردن تلفن خود پرداخت کنید. همچنین امکان پاسخ به برنامه ها و دانلود برنامه ها وجود دارد. در واقع ساعت هوشمند یک گوشی کوچک روی مچ دست شماست.
بنابراین، ساعت هوشمند گارمین یک ردیاب فعالیت با عملکردهای اضافی است. با ساعت های هوشمند گارمین، ردیاب فعالیت در ساعت هوشمند شما وجود دارد. به این ترتیب می توانید تمام آمار سلامت خود را از ردیاب فعالیت خود بخوانید، اما تمام عملکردهای روزانه یک ساعت هوشمند مانند Garmin Pay یا Spotify را حفظ می کنید.

ردیاب فعالیت:
اگر بیشتر به پیگیری سلامت خود علاقه دارید، یک ردیاب فعالیت برای شما مناسب است. همانطور که در بالا توضیح دادیم، ردیاب فعالیت داده هایی مانند ضربان قلب، استرس، خواب، تنفس و غیره را ردیابی می کند.
بنابراین تفاوت در عملکرد نهفته است. شما از یک ساعت هوشمند برای استفاده روزمره مانند تماس و دریافت و ارسال پیام استفاده می کنید. یک ردیاب فعالیت اصول اولیه را برای پیگیری همه چیز به شما ارائه می دهد. می توانید از آن برای پیگیری آمار سلامت استفاده کنید.
با ساعت های هوشمند گارمین، ردیاب فعالیت در ساعت هوشمند شما وجود دارد. به این ترتیب می توانید تمام آمار سلامت خود را از ردیاب فعالیت خود بخوانید، اما تمام عملکردهای روزانه یک ساعت هوشمند مانند Garmin Pay یا Spotify را حفظ می کنید.

1. vívosmart® 4 - ردیاب فعالیت ظریف
آیا به دنبال ردیاب فعالیتی هستید که زیاد متمایز نباشد، اما همچنان تمام عملکردهای همه ردیاب های فعالیت گران قیمت را داشته باشد؟ سپس vívosmart 4 برای شما عالی است. vívosmart® 4 طراحی ظریفی دارد به طوری که بلافاصله قابل توجه نیست. این ردیاب فعالیت دارای گام شمار داخلی، مانیتور ضربان قلب، ردیاب استرس، باتری بدن و بسیاری موارد دیگر است. این ردیاب فعالیت ظریف دست کمی از پسران بزرگ ندارد.
علاوه بر این، vívosmart 4 همچنین تمام اعلان‌های تلفن هوشمند شما را دریافت می‌کند، شما موسیقی را مستقیماً از مچ دست خود کنترل می‌کنید و در عرض چند ثانیه می‌توانید بررسی کنید که آیا باران می‌بارد یا خیر. همه اینها بدون نیاز به دست گرفتن به گوشی خود. علاوه بر این، این ساعت با بودجه مناسبی در دسترس است، که آن را به یک ساعت بسیار جذاب برای افرادی تبدیل می‌کند که لزوماً به ظاهر مجلل ردیاب‌های فعالیت گران‌تر نیاز ندارند.
در زیر ساعت های هوشمند با ردیاب فعالیت داخلی را مشاهده می کنید.

2. fēnix® 7s (خورشیدی) - ردیاب فعالیت چند ورزشی
ساعت fēnix® 7s یک ساعت چند اسپورت برای زنان اسپرت است. برای قرار گرفتن راحت روی مچ های نازک طراحی شده است. این ردیاب فعالیت ضربان قلب، سطح استرس، قدم ها، تنفس، چرخه قاعدگی و موارد دیگر را ردیابی می کند. علاوه بر این قابلیت‌های کاربردی، برای خانم‌های ورزشکار عالی است. خواه اسکی، دویدن، دوچرخه سواری، کوهنوردی را دوست داشته باشید، این ردیاب فعالیت برای کنترل سبک زندگی شما طراحی شده است و شما را به سطح جدیدی سوق می دهد.
همچنین برنامه های ورزشی از پیش دانلود شده برای دویدن در مسیر و پیست، شنا، دویدن، دوچرخه سواری، پیاده روی، قایقرانی، اسکی، گلف و بسیاری دیگر وجود دارد. هر ورزشی که انجام می دهید، این ساعت هوشمند می تواند از عهده آن برآید. علاوه بر این، این ساعت هوشمند دقیقاً عملکرد شما را در حین تمرین پیگیری می کند و حتی نشان می دهد که چه مدت به ریکاوری نیاز دارید.
آیا شما یک زن ماجراجو و ورزشکار به دنبال ردیاب فعالیت برای ورزش هستید؟ سپس fēnix® 7s ساعت هوشمند شماست.


3. Venu Sq 2 – ردیاب فعالیت با سبک
با Venu Sq 2 مراقب سلامت و تندرستی خود باشید. این ردیاب فعالیت زیبا از Corning® Gorilla® Glass 3 بادوام، یک قاب آلومینیومی سبک وزن و یک مچ بند سیلیکونی راحت ساخته شده است. در نتیجه همیشه به راحتی روی مچ می نشیند. علاوه بر این، طراحی شیکی دارد که آن را برای هر لباسی مناسب می کند. ساعت هوشمند Venu Sq GPS با صفحه نمایش رنگی روشن، سبک روزمره شما را با ویژگی های نظارت بر سلامت و تناسب اندام ترکیب می کند که به شما انگیزه می دهد که به حرکت ادامه دهید.

به این ترتیب می توانید در یک لحظه متوجه شوید که ضربان قلب شما چقدر بالاست، تنفس شما چگونه است و آیا روز پر استرسی را پشت سر گذاشته اید یا خیر. آیا به کمی آرامش نیاز دارید؟ سپس تمرینات تنفسی را با عملکرد Mindful Breathing انجام دهید. درک بهتری از تنفس خود داشته باشید.

با Venu Sq اکنون می توانید چرخه قاعدگی و بارداری خود را نیز پیگیری کنید. از برنامه Garmin Connect برای ردیابی چرخه قاعدگی یا بارداری خود استفاده کنید. علائم را ثبت کنید، درباره ورزش، رژیم غذایی و موارد دیگر اطلاعات کسب کنید. حتی با ویجت ردیابی چرخه قاعدگی و برنامه ردیابی بارداری، جزئیات ساعت خود را دریافت کنید. بر بدن خود کنترل داشته باشید.

4. Venu® 2S – ردیاب فعالیت برای سلامتی شما
Venu® 2S ساعت هوشمند همه جانبه برای زنانی است که به سلامت خود اهمیت می دهند. این ردیاب فعالیت هر چیزی را که فکرش را بکنید ردیابی می کند. Venu® 2S همه عملکردها از ضربان قلب، باتری بدن، ردیابی استرس گرفته تا چرخه قاعدگی و آبرسانی را دارد. شما همچنین می توانید یک عکس فوری سلامت ایجاد کنید، که در آن تمام داده های مهم در دو دقیقه اندازه گیری می شوند. پس از اندازه گیری، گزارشی حاوی آمار مربوط به برنامه Garmin Connect دریافت خواهید کرد.

آیا ورزش را دوست دارید؟ این ردیاب فعالیت دارای تمرینات متحرک است. به سادگی تمرینی را که می خواهید امتحان کنید انتخاب کنید و تمرین متحرک نحوه انجام آن را به شما نشان می دهد. شما می توانید از بین بیش از 1400 تمرین برای انجام تمرینات خود انتخاب کنید. ورزش هرگز مثل قبل نخواهد بود! هر ورزشی که انجام دهید، Venu® 2S پیشرفت شما را ردیابی خواهد کرد. به این ترتیب می توانید دقیقاً نحوه عملکرد خود را بعد از آن مشاهده کنید.

علاوه بر این، این ساعت هوشمند دارای عملکردهایی برای آسان کردن زندگی روزمره است. به این ترتیب شما مستقیماً از مچ خود spotify دارید و می توانید بدون خارج کردن گوشی خود با Garmin Pay پرداخت کنید. برنامه Garmin Pay را باز کنید و به سادگی ساعت هوشمند خود را در مقابل کارتخوان نگه دارید. هیچ پیامی را نیز از دست ندهید، زیرا به سادگی می توانید تمام اعلان های خود را از ساعت هوشمند خود بخوانید.

5. vívoactive® 4S – ردیاب فعالیت مد روز
آیا به دنبال یک ردیاب فعالیت شیک و در عین حال کاربردی هستید؟ سپس vívoactive® 4S را بررسی کنید. این ردیاب فعالیت برای استفاده روزانه ساخته شده است. vívoactive® 4S دارای عمر باتری 7 روزه است. تنفس، ضربان قلب، استرس و موارد دیگر را در هر زمانی از روز اندازه گیری کنید. شما همچنین می توانید خواب خود را کنترل کنید، بنابراین مجبور نیستید آن را در شب بردارید.
با این ساعت هوشمند شما تمام پیام ها را مستقیماً روی صفحه نمایش خود دریافت می کنید. علاوه بر این، پاسخ های از پیش تعیین شده وجود دارد، به طوری که شما می توانید به راحتی پاسخ دهید. با شما تماس گرفته می شود؟ مشکلی نیست! می توانید با ساعت هوشمند ضبط کنید.
vívoactive® 4S همچنین برای ورزش ساخته شده است. این برنامه مجهز به برنامه های ورزشی مختلف است که به شما کمک می کند تا فعالیت های خود را پیگیری کنید. همچنین می توانید تمرینات را از برنامه Garmin Connect دانلود کنید. بسیاری از این تمرینات دارای یک تمرین متحرک هستند. نمی دانید چگونه یک ورزش انجام دهید؟ به ساعت هوشمند خود نگاه کنید، انیمیشن آن را نشان خواهد داد. علاوه بر این، مربی گارمین به شما کمک می کند تا در حین دویدن برای 5 کیلومتر، 10 کیلومتر یا نیم ماراتن بعدی خود تمرین کنید.
به دنبال ساعت‌های هوشمند دیگر و ردیاب‌های فعالیت هستید؟
در این وبلاگ، 5 ردیاب برتر فعالیت برای زنان پدیدار شده است. اگر ساعت هوشمند متفاوتی را ترجیح می دهید، فروشگاه اینترنتی ما را بررسی کنید. راهنمایی های بیشتری می خواهید؟ قبلا در مورد 5 بهترین ساعت هوشمند برای زنان، 5 بهترین ساعت هوشمند برای مردان و بهترین ردیاب فعالیت کودکان نوشتیم. آن را بررسی کنید!