چهار مزیت سیستم صوتی Full Fusion

۲۷ شهریور ۱۴۰۱

یک روز در آب می تواند به تمام معنا رضایت بخش باشد. مهم ترین آنها صدا نیست - از تکان دادن ملایم در لنگر گرفته تا آهنگ های مورد علاقه شما در استریو. و برای بهترین صدا در امواج، ما یک سیستم سرگرمی کامل Fusion® را توصیه می کنیم. با انتخاب استفاده از تمام محصولات فیوژن، از مزایای یک سیستم صوتی کاملاً یکپارچه که برای کار با یکدیگر بهینه شده است، بهره مند خواهید شد.

1. کیفیت صدای برتر
این مورد در بالای لیست ما قرار دارد - و احتمالاً شما. کلید Fusion DSP (پردازش سیگنال دیجیتال) است. با استفاده از یک سیستم کامل Fusion، قفل ترکیبی قدرتمند از سخت افزار و نرم افزار مهندسی شده را باز می کنید. نتیجه صدای ممتاز است که برای یک محیط دریایی بهینه شده است - با کیفیت برتر در هر سطح صدا.

مزیت بزرگ دیگر پخش جریانی Wi-Fi® است. Apollo™ Series ما اولین سیستم استریو دریایی جهان است که به این ویژگی مجهز شده است و BLUETOOTH® را از آب خارج می کند. انتقال سریعتر داده ها کیفیت بسیار بالاتری از صدا را فراهم می کند و شامل پخش جریانی از طریق Apple Airplay® 21 و دستگاه های Apple® سازگار شما می شود.

2. ادغام آسانتر
استریوهای سری Fusion Apollo که محصولی از خانواده دریایی گارمین است، مزایای بیشتری از اتصال کامل قایق به همراه دارد. با استفاده از کابل اترنت، می‌توانید چندین استریو را برای کنترل صوتی یکپارچه در سراسر کاردستی خود به یکدیگر متصل کنید. و اگر ترجیح می‌دهید از کابل استفاده نکنید، آپولو RA770 می‌تواند از Wi-Fi برای اتصال بی‌سیم با استریو منطقه لوازم جانبی Apollo™ SRX400 استفاده کند - زمان نصب، هزینه و پیچیدگی را کاهش می‌دهد.
و با پیشرفت فناوری، می‌توانید از طریق برنامه رایگان Fusion-Link™ در تلفن هوشمند سازگار خود، به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را به‌روز کنید.

3. کنترل بیشتر
با نصب بیش از یک استریو سری آپولو، یک شبکه PartyBus™ ایجاد خواهید کرد. این سیستم کنترل بیشتری را به سیستم Fusion شما اضافه می‌کند و به شما امکان می‌دهد صدا را در مناطق جداگانه تنظیم کنید - یا حتی برخی را روشن و خاموش کنید. بنابراین اگر می‌خواهید یک منبع واحد را در چندین استریو پخش کنید، یا شاید صدای انفجار را در پشت عرشه پخش کنید اما آن را در کابین اصلی بی‌صدا نگه دارید، می‌توانید این کار را از هر کجا انجام دهید.
اما اگر نزدیک یک استریو نباشید چه؟ مشکلی نیست. اکثر استریوهای Fusion با برنامه Fusion-Link کار می کنند. با استفاده از یک گوشی هوشمند - یا حتی ساعت هوشمند Garmin 2 خود - می توانید صدا را از هر جایی از جمله تعادل، ساب ووفر و سطح صدا کنترل کنید. و تنها با چند کلیک، حتی می‌توانید پروفایل‌های سفارشی DSP3 را برای یک تجربه شنیداری بهینه تنظیم کنید.

4. کیفیت ساخت
موسیقی پایه و اساس یک زمان خوب روی آب است. اما اوقات خوب اگر دوام نیاورند چیزی نیستند. به همین دلیل است که اکثر محصولات فیوژن استانداردهای دقیق طراحی True-Marine™ را برآورده می کنند. هر چیزی که می‌سازیم تحت آزمایش‌های گسترده قرار می‌گیرد و استفاده طولانی‌مدت را در محیط‌های خشن دریایی تکرار می‌کند - از جمله مه نمک، دما، لرزش و UV، و همچنین رتبه‌بندی IP برای ورود آب و غبار.
و برای آرامش بیشتر، محصولات Fusion True-Marine دارای ضمانت 3 ساله نیز می باشند.
آنچه شما برای یک سیستم فیوژن کامل نیاز دارید
برای دریافت تمام قابلیت های یک سیستم Fusion کامل، به استریو، بلندگو و آمپلی فایر مناسب نیاز دارید.

 

  • استریو: در حالی که طیف کاملی از استریوها را ارائه می‌کنیم، سری Fusion® Apollo مجهز به DSP خود را برای باز کردن بیشترین مزایا توصیه می‌کنیم.
  • بلندگوها: Fusion® Signature Series 3i که در هر دو پیکربندی استاندارد و wake tower موجود است، موسیقی شفافی را در کنار LED های تنظیم کننده خلق و خو ارائه می دهد. و برای داشتن صدایی کامل تر، ساب ووفرهای سری Signature 3i و تویترهای کامپوننت را اضافه کنید.
  • آمپلی فایر: کارآمد و آسان برای نصب، تقویت کننده دریایی سری آپولو یا سری فیوژن Signature قدرت مورد نیاز برای بهترین صدای کلاس را به شما می دهد.