احتمال عرضه نسخه Porsche Epix 2

۲۸ شهریور ۱۴۰۱

عرضه نسخه پورشه Garmin Epix 2 قریب الوقوع است. اگر دستگاه را در Garmin Connect جستجو کنید ظاهر می شود.
برخلاف سال گذشته، در سال 2022 تعداد کمی از ساعت‌های گارمین جدید را دیده‌ایم. آخرین موردی که وارد میدان Venu شده است Venu Sq 2 است. تفاوت چندانی با مدل قبلی خود ندارد، این شرکت نمایشگر و باتری خود را تقویت کرده است. اکنون به جای LCD 1.3 اینچی، یک AMOLED 1.41 اینچی به همراه 5 روز باتری اضافی دریافت می کنید. همچنین اتصال ماهواره ای Multi-GNSS اضافه شده است.
ما انتظار داریم که Instinct 2 Analog در آینده نزدیک، Vivomove Trend و یک ساعت مرموز به نام Garmin Austin عرضه شود. هنوز هیچ چیز در مورد این دستگاه ها مشخص نیست، اما آنها در فهرست خرده فروشی محلی که ما در بهار امسال مشاهده کردیم ظاهر شدند. دستگاه های دیگری که در آن لیست ظاهر شدند و در آن زمان راه اندازی نشدند، همگی از آن زمان منتشر شده اند.
اما قبل از دیدن هر یک از آن ها، یک ساعت دیگر گارمین در حال ساخت است.

Garmin Porche Epix 2 – عکس اول
Garmin Connect را باز کنید و به گزینه منو بروید که به شما امکان می دهد یک دستگاه جدید اضافه کنید. در قسمت جستجو، Epix را تایپ کنید. چیزی که در نتیجه به دست خواهید آورد، سه دستگاه است، نه دو. این شامل Epix اصلی است که چند سال پیش منتشر شد، Epix Gen2 که در ابتدای امسال عرضه شد و پورشه Epix 2 که هنوز منتشر نشده است.
سعی کنید پورشه اپیکس 2 را با گارمین کانکت جفت کنید و یک تصویر بزرگ شده دریافت خواهید کرد. ما آن را برای مقاصد مقایسه در کنار Epix Gen2 قرار داده ایم.
این شامل یک صفحه ساعت با رگه های قرمز و کلمه "پورشه" در وسط است. همچنین بند با حکاکی پورشه در یک طرف آن متفاوت است. اگر همین حکاکی در قسمت زیرین قاب ظاهر شود، تعجب نمی کنیم. این امکان وجود دارد که تغییرات دیگری نیز در طراحی وجود داشته باشد، اما این تغییرات در تصاویر بالا مشخص نیست.

پورشه یک برند محبوب است
آیا بازاری برای چنین چیزی وجود دارد؟ پورشه به عنوان یک برند، یکی از محبوب ترین برندها در جهان است. در ایالات متحده محبوب ترین خودروی لوکس است. در سال مالی گذشته، پورشه 301915 دستگاه خودرو را به مشتریان در سراسر جهان تحویل داد. این افزایش 11 درصدی نسبت به سال 2020 است. ایالات متحده حدود سه چهارم کل فروش را به خود اختصاص داده است.

این اولین سرمایه گذاری گارمین نیست. در نمایشگاه CES 2019، Vivoactive 3 با برند مرسدس بنز رونمایی شد. همچنین با برخی پیشرفت‌های طراحی همراه است.

علاوه بر این، آن ساعت دارای برخی توانایی‌های جدید است. یکی از اینها امکان برقراری ارتباط با داشبورد خودرو (سیستم Infotainment – MBUX) است. سپس وسیله نقلیه متوجه می شود که شما چقدر آرام و استرس دارید و بر این اساس خود را وفق می دهد. برای مثال ممکن است تهویه مطبوع، نور محیط، ماساژ صندلی نوع جدید، عطر یا موسیقی را تغییر دهد تا شما را خنک نگه دارد.

و البته، نسخه درایور MARQ وجود دارد. اما آن یکی درباره برندسازی نیست. در عوض، آن را به عنوان "یک ساعت ابزار مدرن لوکس که اشتیاق شما به مسابقه را تسریع می کند" به بازار عرضه می شود. برای این منظور این دستگاه به بیش از 480 پیست و ویژگی معروف دنیا دسترسی دارد که به شما امکان می دهد زمان ماشین ها را تعیین کنید و سرعت را در پیست محاسبه کنید.

جالب است که ببینیم پورشه اپیکس 2 چه کارکردهای اضافی را به ارمغان می آورد. این اولین اشاره به دستگاه است. اما با توجه به اینکه این ساعت قبلاً در Garmin Connect ظاهر می شود، تاریخ عرضه آن باید در هفته ها یا احتمالاً روزهای آینده باشد. قیمت Epix 2 در ایالات متحده از 899.99 دلار شروع می شود. بدون شک، نسخه پورشه گران تر خواهد بود.