بهترین عمق سنج برای قایق کوچک شما چیست؟

۳۱ شهریور ۱۴۰۱

دانستن عمق زیر قایق می تواند به معنای تفاوت بین یک صید بزرگ و ناامیدی از دست خالی رفتن باشد. همچنین می تواند مانع از به گل نشستن قایق شما شود.
عمق سنج ها ابزار با ارزشی برای هر کسی است که روی آب است. اما کدام یک برای قایق کوچک شما بهترین است؟ این مقاله به شما کمک می کند تا در مورد نمودارهای نمودار و فیش یاب گارمین اطلاعات بیشتری کسب کنید که می توانند عمق و موارد دیگر را به شما نشان دهند.

آیا گارمین عمق سنج ارائه می دهد؟
آره. خب کم و بیش ما دستگاه فقط عمق نمی فروشیم، زیرا اکثر صاحبان قایق باید چیزهای بیشتری از عمق بدانند و شما نیز باید بدانید.
اگر به دنبال عمق سنج هستید، به یک ماهی یاب یا یک نمودار نمودار با ویژگی عمق سنج نیاز دارید. گارمین عملکرد اندازه گیری عمق را در تمام نمودارهای نمودار و فیش یاب ادغام کرده است.

Fishfinder در مقابل Chartplotter - تفاوت چیست؟
یک ماهی یاب فقط همین است: یک ماهی یاب، یک برنده شام - شما معنای من را متوجه می شوید. از فناوری سونار برای مکان یابی ماهی و ساختار استفاده می کند. یک نمودار پلاتر همچنین دارای این قابلیت های سونار و همچنین فناوری نمودارگیری است که به شما در جهت یابی کمک می کند.
در گذشته این دستگاه ها روی نمایشگرهای جداگانه قرار می گرفتند که ایستگاه کنترل را گیج می کرد. اما تکنولوژی تکامل یافته است و گارمین هر دو عملکرد را در یک دستگاه/نمایشگر ترکیب کرده است. با اکثر دستگاه های ما می توانید هم سونار و هم نقشه دیجیتال GPS را روی یک صفحه ببینید. بنابراین شما تمام داده های مورد نیاز خود را در یک بسته مناسب دارید.

نمودار پلاتر و ماهی یاب با عمق سنج
هر نمودار پلاتر و ماهی یاب یاب گارمین به عملکرد اندازه گیری عمق مجهز شده است. وظیفه شما این است که بفهمید چه بودجه ای در دسترس دارید، کجا ماهیگیری خواهید کرد، می خواهید صفحه نمایش چقدر بزرگ باشد و به چه ویژگی های دیگری نیاز دارید، به عنوان مثال. ب. یک سونار.

اساسی
اگر فقط می خواهید عمق را بدانید، Garmin STRIKER™ 4 مکان خوبی برای شروع است. جدا از عمق، یک صفحه نمایش رنگی 3.5 اینچی با کاربری آسان با سونار سنتی و GPS بسیار حساس برای کمک به شما در مسیریابی دریافت می کنید.

حد واسط
اگر به ویژگی های بیشتر یا نمایشگر بزرگتر نیاز دارید، سری Garmin STRIKER™ Vivid نمایشگرهایی از 4 تا 9 اینچ را ارائه می دهد. این ماهی یاب نه تنها عمق را نشان می دهد، بلکه از فناوری سونار ClearVü™ و SideVü™ نیز برای دید بهتری از دنیای زیر آب هنگام ماهیگیری پشتیبانی می کند.

پیشرفته
اگر به ویژگی های بیشتر و نقشه های از پیش بارگذاری شده نیاز دارید، سری ECHOMAP™ UHD انتخاب خوبی است. این نمودار پلاتر همچنین از سونار اسکن زنده Panoptix™ و LiveScope™ برای ماهیگیرانی که خواهان بهترین فناوری در یافتن ماهی هستند، پشتیبانی می کند.

بیشتر از یک عمق سنج
حتی اگر فقط به دنبال عمق سنج باشید، به سرعت ارزش ویژگی های دیگر این دستگاه ها را خواهید دید.
برای مثال نمودارهای نمودار، نقشه ای بصری از بدنه آبی که در آن قرار دارید، با خطوط توپوگرافی که خطوط پایین را نشان می دهد، به شما نشان می دهند. به این ترتیب می توانید اعماق ماهیگیری خاصی را هدف قرار دهید یا بدانید که به دلیل وجود کمه یا سنگ از کدام مناطق دریاچه اجتناب کنید.
یک پلاتر نمودار دریایی یا یک نقشه دیجیتال با GPS نیز به شما و خدمه شما امنیت بیشتری را در هنگام تغییر آب و هوا یا بیرون رفتن پس از تاریکی و نیاز به کمک برای یافتن راه بازگشت به اسکله یا اسکله، ارائه می دهد.

برای استفاده مداوم طراحی شده است
نمودارها و ماهیاب های گارمین با در نظر گرفتن صاحب قایق مدرن طراحی شده اند. آنها به طور یکپارچه در هر فرمانی قرار می گیرند و در اندازه های مختلف برای مطابقت با همه طرح ها - از قایق های بادی گرفته تا قایق های باس - در دسترس هستند.
همه محصولات دریایی ما به گونه ای طراحی شده اند که در برابر محیط خشن آب شیرین و شور مقاومت کنند. به لطف نمایشگرهای قابل خواندن در نور خورشید، خواندن آنها بر روی آب، حتی با عینک های پلاریزه آسان است.
اگر هنوز مطمئن نیستید که به کدام سمت بروید، سیستم سازنده سیستم دریایی ما به شما کمک می کند تصمیم بگیرید. وقتی بالاخره سوار آب شدید، با احتیاط رانندگی کنید و لذت ببرید!


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.