Garmin و BrickFit با استفاده از Gamification و پاداش بر تناسب اندام و رفاه کودکان تأثیر مثبت می گذارند.

۰۴ مهر ۱۴۰۱

Garmin و BrickFit® گرد هم می آیند تا با ترکیب برخی از بهترین چیزها در مورد بچه بودن - فعالیت های بدنی سرگرم کننده و آجرهای LEGO®، «روشی جدید برای بازی» را تشویق کنند. چالش‌های منحصر به فرد تناسب اندام که از طریق ردیاب تناسب اندام سازگار گارمین ردیابی می‌شوند، به جوایز انحصاری مانند اسباب‌بازی‌های ساخت و ساز معروف LEGO و پیشرفت مداوم در برنامه BrickFit منجر می‌شوند. هدف از این همکاری مشارکت دادن کودکان در ایجاد عادات فعال است که تا بزرگسالی ادامه خواهد داشت.
برنامه BrickFit، و بیش از 1200 آجر لگو شامل، بچه ها را تشویق می کند تا تناسب اندام و تناسب اندام خود را با ایجاد سرگرمی و پاداش برای ورزش ایجاد کنند. با پوشیدن ردیاب تناسب اندام vívofit® 4 یا vívosmart® 5 (یا دستگاه سازگار دیگر)، کاربران می توانند بیش از 180 چالش تناسب اندام مختلف را به صورت فردی یا گروهی انجام دهند — ثبت پیشرفت از طریق مراحل، مسافت، دقیقه های فعال و خواب1. داده‌های دستگاه گارمین از طریق Garmin Health به برنامه BrickFit تحویل داده می‌شود تا فعالیت‌های شرکت‌کننده را ردیابی کند و پیشرفت و تکمیل چالش‌ها را اندازه‌گیری کند. هر چالش تکمیل‌شده به بچه‌ها کمک می‌کند قفل ساخت‌های کمیاب را باز کنند، محتوای انحصاری را از The Brickman (بنیان‌گذار BrickFit رایان مک‌نات) کسب کنند و آجرهای فیزیکی لگو را مستقیماً به درب خود دریافت کنند. McNaught در ادامه می‌گوید: «از طریق همگام‌سازی ردیاب فعالیت Garmin با برنامه BrickFit، فعالیت‌های شرکت‌کنندگان روزانه ارزیابی می‌شوند تا پیشرفت آنها را در جهت برآورده کردن الزامات هر چالش نشان دهد. این امر باعث دستیابی به هدف و کاهش افت شرکت کننده می شود. این همچنین BrickFit را به تمام قابلیت‌های فیزیکی باز می‌کند.» از آنجایی که هر کودک بر اساس عملکرد فردی خود به چالش کشیده می شود، هرکسی بدون توجه به اندازه، سن یا جنسیت می تواند بهترین عملکرد شخصی خود را ارائه دهد.
طبق دستورالعمل 2020 سازمان جهانی بهداشت در مورد فعالیت بدنی و گزارش رفتار بی تحرک، در سطح جهانی، سطح فعالیت بدنی در طیفی از گروه های سنی ناکافی است. در این گزارش آمده است که "افزایش سطوح عدم فعالیت بدنی تاثیرات منفی بر سیستم های بهداشتی، محیط زیست، توسعه اقتصادی، رفاه جامعه و کیفیت زندگی دارد." تحقیقات نشان داده است که کودکانی که ورزش می‌کنند بیشتر از همسالان خود در زندگی سالم باقی می‌مانند و گیمیفیکیشن ورزش یکی از راه‌های کمک به مشارکت مجدد کودکان در سنی است که سایر برنامه‌های فعالیت معمولاً با کاهش علاقه مواجه می‌شوند.
Garmin و BrickFit یک هدف مشترک دارند - تعهد به توسعه فناوری که به افراد کمک می کند فعال بمانند. امید است که این همکاری به شکلی مثبت و بلندمدت بر فعالیت و رفاه کودکان تأثیر بگذارد. BrickFit دانش و آموخته های خود را به عنوان سخنران اصلی در اجلاس سلامت Garmin امسال در رم در 29 تا 30 سپتامبر به نمایش می گذارد.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.