گارمین مانیتور فشار خون هوشمند Index BPM را به محدوده خود اضافه می کند

۰۷ مهر ۱۴۰۱
گارمین به تازگی یک فشارسنج هوشمند را به مجموعه دستگاه های خود اضافه کرده است. شاخص BPM تایید شده بالینی به شما امکان می دهد دید کامل تری از سلامت خود داشته باشید.
در ماه جولای در مورد عملکرد جدیدی که به Garmin Connect اضافه شده بود نوشتیم. این به روز رسانی از کاربران خواست تا اجازه «نوشتن» خوانش فشار خون را به Apple Health بدهند. در آن زمان هیچ دستگاه گارمینی وجود نداشت که بتواند فشار خون را اندازه گیری کند. شما همچنین گزینه ای برای اضافه کردن فشارسنج مارک دیگری برای همگام سازی با Garmin Connect نداشتید.

Index BPM – اولین مانیتور فشار خون گارمین
اکنون مشخص است که این آماده سازی برای راه اندازی شاخص گارمین BPM بود. ما به همان اندازه مشکوک بودیم اما از امروز دستگاه رسمی است. می توانید آن را از وب سایت گارمین سفارش دهید. دستگاه 149.99 دلاری طی 7 تا 10 روز ارسال می شود.
اندازه نمایشگر فشار خون 58 × 145 × 47 میلی متر است. این صفحه نمایش 32.4 در 21.4 میلی متر OLED تک رنگ با وضوح 128 پیکسل در 64 پیکسل است. وزن آن تنها 320 گرم است، بنابراین اگر به جایی سفر می کنید، می توانید به راحتی آن را داخل کیف یا کوله پشتی خود قرار دهید.
گارمین می گوید می توانید تا 100 اندازه گیری انجام دهید و همه آنها در دستگاه ذخیره می شوند. بنابراین شما واقعاً نیازی به همگام سازی آن با Garmin Connect زیاد ندارید. هم اتصال Wi-Fi و هم بلوتوث وجود دارد، اما گزینه آسان پیکربندی Wi-Fi است. به این ترتیب اندازه گیری ها بدون نیاز به بلند کردن انگشت شما به فضای ابری راه پیدا می کنند.
Garmin connect تاریخچه خوانش های شما (7 روز، 4 هفته، 1 سال)، همراه با میانگین ها را نشان می دهد. اینها را می توان در قالب PDF صادر کرد. به این ترتیب می توانید آنها را برای ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود ایمیل کنید.
حداکثر 16 کاربر می توانند از دستگاه استفاده کنند و خوانش ها با حساب های شخصی Garmin آنها همگام سازی می شود. کاربران همچنین می توانند یادآوری ها را با استفاده از برنامه Garmin Connect تنظیم کنند و اعلان ها به گوشی های هوشمند آنها ارسال می شود.
اگر ترجیح می دهید، این گزینه را دارید که به حساب گارمین خود متصل نشوید. در این صورت می‌توانید از Index BPM به‌عنوان یک دستگاه مستقل استفاده کنید که 100 مطالعه آخر شما را به خاطر می‌سپارد.
همانطور که گفته شد، این یک مانیتور فشار خون دارای اعتبار بالینی است، به این معنی که دارای مهر تایید FDA است. می‌توانید یک اندازه‌گیری یا سه اندازه‌گیری متوالی انجام دهید که میانگین‌گیری می‌شود.
چهار باتری قلمی همه چیز را تامین می کند. با استفاده معمولی، آنها می توانند شاخص BPM را تا 9 ماه حفظ کنند.
این یک حرکت طولانی مدت از جانب Garmin است. نرم افزار آن ممکن است یک نیروگاه تناسب اندام و سلامت باشد، با یک استثنا قابل توجه تا به حال. این امکان را به کاربران نمی داد که خوانش های فشار خون را ذخیره کنند. که با توجه به اینکه این یکی از مهمترین معیارهای سلامتی است که یک فرد می تواند ردیابی کند، عجیب بود. این حذف بزرگ بود زیرا به این معنی بود که نمی‌توانید همه داده‌های سلامتی خود را در یک مکان داشته باشید. این شرکت بالاخره همه چیز را درست کرده است. دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است!