ساعت هوشمند گارمین به خلبان در مورد فشار کابین بالا رفتن هشدار می دهد

۰۹ مهر ۱۴۰۱

ساعت هوشمند گارمین به خلبان در مورد بالا رفتن فشار کابین هشدار می دهد.
در 23 آوریل، Cianciolo در حال پرواز با Embraer E145 بود که D2 Air X10 خود را در اولین پرواز خود پوشید.
او گفت: «حتی یک هفته بود که ساعت را نداشتم. من از شارلوت به اوهایو پرواز می‌کردم و به تازگی در ارتفاع 34000 پایی قرار گرفته بودیم و شاید 100 مایلی از شارلوت در حال حرکت به سمت شمال بودیم. قبل از سوار شدن به هواپیما، ساعتم را روی سطح اکسیژن در ارتفاع پایین 8000 فوت و هر ارتفاع دیگری 10000 فوت تنظیم کرده بودم. هواپیما به طور معمول تا 8000 در کابین به طور خودکار می رود. هر چیزی از ارتفاع 8000 تا 10000 پا کهربایی است و چشمک می زند، و زمانی که به 10000 پا برسد این یک وضعیت اضطراری است.
هواپیماهای تجاری معمولاً در ارتفاعات حدود 34000 پا پرواز می کنند، اما کابین ها به گونه ای تحت فشار هستند که سطح اکسیژن برابر با 8000 فوت یا کمتر باشد. هرچه ارتفاع فشار در کابین بالاتر می رود، دریافت اکسیژن کافی در حین تنفس برای خلبان - و در این مورد، بیش از 50 مسافر در هواپیما - دشوارتر می شود.
سیانسیولو گفت: «ما به تازگی به سطح زمین رسیده بودیم و ساعت من شروع به لرزش کرد. من می‌گفتم: «عجیب است.» داشتم اولین افسرم را نشان می‌دادم. مطمئناً، من به صفحه فشار EICAS نگاه کردم و 8100 فوت کهربا و بالا رفتن را نشان داد. بنابراین ما به سرعت درخواست کردیم تا با ATC به ارتفاع 10000 پایی برسیم و بلافاصله فرود را شروع کردیم. من توانستم روند را در ارتفاع 9100 فوتی معکوس کنم. ساعت در واقع قبل از هواپیما به من هشدار داد. ما هرگز به لطف ساعت وضعیت اضطراری اعلام نکردیم.»
Cianciolo که در ابتدا به فکر ساعت هوشمندی بود که به طور خاص برای خلبانان ساخته نشده بود، اکنون D2 Air X10 خود را به صورت شبانه روزی می پوشد.
او گفت: «این ساعت قطعاً یکی از ضروریات است، به خصوص بعد از مراسم. "بعد از این، من بیشتر با آن بازی کرده ام - حتی با آن می خوابم." D2 Air X10، مانند اکثر ساعت‌های هوشمند گارمین، دارای فهرست بلندبالایی از ویژگی‌ها است و Cianciolo از این مزیت کامل استفاده می‌کند.
من واقعاً از همه چیز استفاده می کنم. من در واقع به تازگی از یک سفر در مین برگشتم، بنابراین اخیراً از بسیاری از برنامه ها مانند پیاده روی و دویدن استفاده کرده ام. من از آن برای آب و هوا زیاد استفاده می کنم - اگر بخواهم به آب و هوا یا اطلاعات مختلف فرودگاه نگاه کنم، از آن استفاده خواهم کرد. و البته به گوشی من لینک میشه. من همچنین ردیابی برنامه هیدراتاسیون را برای نظارت بر میزان آبی که می‌نوشم دوست دارم، زیرا گاهی فراموش می‌کنم بنوشم و هیدراته می‌مانم.»
او برای مشاهده فشار هوا و سایر جزئیات و همچنین ویژگی‌های سلامت محور مانند ردیابی کالری، ردیابی سطح استرس و عکس فوری سلامتی که نگاهی اجمالی به وضعیت فعلی سلامت و تناسب اندام کاربر را در زمان واقعی نشان می‌دهد، با سر به اپلیکیشن ارتفاع‌سنج اشاره می‌کند.
او گفت: "من از دقت و میزان کارهایی که این ساعت می تواند انجام دهد بسیار شگفت زده شده ام." "این شگفت انگیز است. این بهتر از هر ساعت دیگری است.»
برای خرید Garmin D2 Air X10 یا دیگر ساعت‌های هوشمند هوانوردی Garmin، اینجا را کلیک کنید.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار اریا تماس حاصل فرمایید.