چگونه دوربین‌های Garmin Dash و Vault با هم کار می‌کنند تا به شما آرامش دهند

۱۸ مهر ۱۴۰۱
مجموعه دوم چشمان شما - دشکم گارمین
دوربین های داش همیشه در حال تماشا هستند. آنها هرگز نیازی به گرفتن چند z یا یک پیت استاپ ندارند. مهم نیست که جلوی وسیله نقلیه شما چه اتفاقی بیفتد یا چه زمانی اتفاق بیفتد، Garmin DasGarmin Dash Cam™ Mini 2h Cam™ شما عمل را به تصویر می کشد. تنها کار شما این است که آن را به برق ثابت وصل کنید و منظره یاب را در جهت درست قرار دهید.
اما اگر چند روز یا حتی چند هفته پس از یک حادثه به فیلم دوربین داشبورد نیاز داشته باشید، چه؟ خرک آنلاین ایمن گارمین پشت شماست. بیاموزید که چگونه Garmin Dash Cam و Vault با هم کار می کنند تا یک سیستم دوربین داشبورد را به شما ارائه دهند که می تواند به چند روش آرامش خاطر را فراهم کند.

ذخیره سازی ایمن ویدیو
Vault یک سیستم ذخیره سازی آنلاین برای کلیپ های ویدیویی ذخیره شده از دوربین داشبورد شما است. هنگامی که دوربین داشبورد به یک شبکه Wi-Fi® قابل اعتماد متصل می شود، به طور خودکار ویدیوی ذخیره شده شما را در Vault شما آپلود می کند. ویدیوی ذخیره شده از زمان آپلود به صورت رایگان به مدت 24 ساعت در Vault باقی می ماند. فیلم ها را می توان به صورت دستی با فشار دادن یک دکمه یا فرمان صوتی ساده ذخیره کرد، یا اگر حادثه ای شناسایی شد، دستگاه داش کام به طور خودکار رویداد را تشخیص داده و در Vault شما ذخیره می کند. هیچ محدودیتی در اندازه برای کلیپ‌های ویدیویی و داده‌های ذخیره‌شده در Vault وجود ندارد، اما باید بدانید که کلیپ‌های ویدیویی ذخیره‌ نشده در دستگاه‌های دشکم  آن‌ها به سادگی بازنویسی می‌شوند.

هشدارهای حادثه و قابلیت های شاهدان عینی
دوربین‌های دشکم گارمین حتی می‌توانند به عنوان یک شاهد عینی برای هر حادثه یا حادثه ای عمل کنند و به صورت خودکار یک ویدیو را در صورت تشخیص حادثه ذخیره کنند. به لطف GPS داخلی، ویدیو با جزئیات مکان مهر می شود، بنابراین شما همچنین می توانید زمان و مکان وقوع رویداد را اثبات کنید.

ویدیوی خود را مدیریت کنید
برای مشاهده و اشتراک‌گذاری کلیپ‌های ویدیویی، اکثر دستگاه‌های Garmin سازگار به‌صورت بی‌سیم با برنامه Garmin Drive™ در تلفن هوشمند شما جفت می‌شوند و برخی از دستگاه‌های حمل و نقل Garmin از برنامه dēzl استفاده می‌کنند. همه ما از تلاش برای به اشتراک گذاشتن اندازه فایلی که به سادگی بیش از حد بزرگ است احساس ناامیدی کرده ایم، اما با اتصال Wi-Fi فعال، با ارسال لینک و رمز عبور  Vault به شما امکان می دهد کلیپ های ویدیویی را با دیگران  - دوستان، ارائه دهندگان بیمه و حتی مجریان قانون - به اشتراک بگذارید. 
اگر نیاز به ذخیره ویدیو برای بیش از 24 ساعت دارید، می توانید یک برنامه ذخیره سازی استاندارد خریداری کنید که ویدیوها را به مدت 7 روز نگه می دارد. اشتراک پیشرفته ویدیوهای شما را 30 روز نگه می دارد.
به یاد داشته باشید، بدون توجه به اشتراکی که دارید، همچنان می‌توانید ویدیوها را ذخیره کنید. برنامه های ذخیره سازی فقط قبل از حذف، ویدیو را برای مدت طولانی تری در Vault بایگانی می کند.

طراحی با دوام 
داشبورد وسیله نقلیه شما گرمای زیادی و نور مستقیم خورشید را جذب می‌کند، که می‌تواند به وسایل الکترونیکی ذخیره شده در آنجا آسیب وارد کند. به همین دلیل است که دوربین های داشبورد ما برای مقاومت در برابر محیط های گرم خودرو ساخته شده اند.
همراه با ویژگی های ایمنی مانند هشدارهای برخورد از جلو و کنترل صوتی با GPS، دوربین داشبورد گارمین آرامشی است که وقتی پشت فرمان به دنبال آن بودید. از Garmin.com دیدن کنید تا سیستم دشکم مناسب خود را پیدا کنید.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.