ساعت هوشمند GARMIN Instinct Crossover محصول جدیدی که به زودی عرضه می شود.

۲۳ مهر ۱۴۰۱

گارمین می تواند یک ساعت جدید در گوشه و کنار داشته باشد، و اگر افشای وب سایت تایوانی خود را باور کنید، آن Instinct Crossover می نامند.
Crossover که نسخه بهینه‌شده‌ای از خط موجود Instinct است، ساعتی درشت است که در خور نامش است. و ما می دانیم که چون گارمین موفق شد آن را در وب سایت تایوانی خود فاش کند. از آن زمان حذف شده است، اما نه قبل از اینکه مردم از آن اسکرین شات بگیرند.
به نظر می‌رسد که این ساعت دارای 64 مگابایت حافظه است که نسبت به سایر مدل‌های Instinct با ظرفیت 16 مگابایت و 32 مگابایت افزایش یافته است، در حالی که از همان وضوح صفحه نمایش 176x176 استفاده می‌کند. با این حال، وزن آن 65 گرم با اندازه 45 میلی متر است. گارمین انتظار دارد این ساعت به لطف قابلیت های شارژ خورشیدی آن برای همیشه دوام بیاورد، اگرچه در این حالت در حالت صرفه جویی انرژی است. از حالت معمولی ساعت هوشمند استفاده کنید و با یک بار شارژ می توانید تا 70 روز انتظار داشته باشید - عددی که هنوز هم چشمگیر است.
از نظر ویژگی‌ها، می‌توان انتظار ردیابی فعالیت و خواب، نظارت بر VO2max و SpO2 و موارد دیگر را داشت. در مورد رنگ‌ها، خریداران می‌توانند بین سیاه، سولار گرافیت و نسخه  سولار تاکتیال از آنچه که دیده‌ایم یکی را انتخاب کنند. هنوز قیمتی در دسترس نیست، اما بدیهی است که وقتی Garmin این مورد را رسمی کند، تغییر خواهد کرد. ما نمی دانیم چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد - اما با توجه به اینکه این صفحه در یک نقطه در وب سایت خود شرکت فعال بود، بعید است که در آینده خیلی دور باشد.