Garmin Vivomove Trend نیز آماده عرضه است که در FCC مشاهده شده است

۲۵ مهر ۱۴۰۱
پس از نشت در اوایل سال جاری، اولین اشاره رسمی Garmin Vivomove Trends در وب سایت کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) ظاهر شد.
همین چند روز پیش Instinct Crossover در وب سایت خود Garmin به بیرون درز کرد. این یک ساعت هیبریدی است که اولین ساعت در سری Instinct است. این ساعت با عقربه های آنالوگ سنتی در بالای صفحه نمایش ساعت هوشمند با وضوح بالا عرضه می شود. نام این دستگاه اوایل امسال همراه با Vivomove Trend به بیرون درز کرد. هر دو در فهرستی از خرده فروشان محلی گارمین ذکر شده بودند که به طور تصادفی با آنها برخورد کردیم.
و در حالی که اطلاعات زیادی در مورد Instinct Crossover (معروف به Instinct Analog) وجود دارد، تا کنون هیچ اشاره ای به Vivomove Trend نشده است. این با فهرست FCC از چند روز پیش تغییر کرده است.
این پرونده تحت نام IPH-04224 و نام "Watch and Activity Monitor" است. با این حال، همانطور که برای اولین بار توسط GoAndroid مشاهده شد، اگر اسناد مختلف را ورق بزنید، یکی از مراجع اشاره خاصی به "Garmin Vivomove Trend" می کند.
یک نادیده گرفته شده، بدون شک، تاییدی است بر این که ما در آینده نزدیک به همراه کراس اوور اینستینکت هیبریدی دیگری خواهیم داشت. تنها چیزی که در حال حاضر باقی مانده است تایید رسمی است. و شاید یک یا دو نشت خرده فروش، قبل از این اتفاق بیفتد. ما مطمئناً مراقب آن خواهیم بود.
آنچه می توان از پرونده FCC جمع آوری کرد این است که Vivomove Trend دارای اتصال بلوتوث و NFC است، اما WiFi ندارد. یک باتری 87 میلی آمپر ساعتی روی برد و یک کابل USB 0.57 متری برای شارژ وجود خواهد داشت. این یک ساعت دایره ای دیگر خواهد بود، درست مانند اکثر ساعت های اخیر گارمین.
محدوده Vivomove از تعدادی دستگاه هیبریدی تشکیل شده است. این شامل vivomove Luxe، vivomove Style و vivomove sport است. همچنین می‌توانید برخی از قطعات قدیمی‌تر مانند vivomove HR را در وب‌سایت‌های خرده‌فروشی خاص انتخاب کنید.
در حال حاضر هر کسی در مورد طراحی vivomove Trend حدس می زند. کنوانسیون نامگذاری نشان می دهد که این یک ساعت شیک است، شاید چیزی که فقط برای زنان طراحی شده است. به زودی خواهیم فهمید انتظار می رود این ساعت در هفته های آینده به بازار عرضه شود.
یک دستگاه باقی مانده است که در لیست خرده فروشان در ابتدای سال ذکر شده است که هنوز نور روز را به خود ندیده است. تحت نام گارمین آستین است. این دقیقاً چه چیزی است یک راز باقی مانده است. این ساعت در میان ساعت‌های خارج از منزل، همراه با سری‌های Instinct، Fenix و Epix فهرست شده است.