گارمین عملکرد جدیدی را برای Morning Report معرفی می کند

۰۱ آبان ۱۴۰۱
به دنبال انتشار عمومی دیروز نسخه 9.37 نرم افزار، گارمین به روز رسانی آلفا را برای دارندگان Fenix 7، Epix 2، Enduro 2 و Quatix 7 در دسترس قرار داده است. این ویژگی عملکردهای جدید مفیدی را به Morning Report و Run Power می آورد.
نسخه دیروز به سادگی سعی در رفع مشکل تخلیه باتری دارد. هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا موفق به انجام این کار شده است یا خیر. از سوی دیگر، نسخه آلفای امروزی نرم افزار، تعداد زیادی به روز رسانی را به ارمغان می آورد.
 
Morning Report تقویت می شود
با ویژگی Morning Report شروع کنید، و این افزایش می یابد. برای یادآوری، وقتی صبح از خواب بیدار می‌شوید، این عملکرد شروع به کار می‌کند. می‌توانید آن را فعال کنید، غیرفعال کنید و مواردی را که ظاهر می‌شوند سفارشی کنید. در اصل، این صرفاً خلاصه‌ای از آمار است که ممکن است برای شما جالب باشد، بنابراین می‌توانید از روز پیش رو بیشترین استفاده را ببرید. حداکثر 10 نوع اطلاعات مانند آمادگی تمرین، امتیاز خواب، تغییرپذیری ضربان قلب و موارد دیگر در دسترس است.
این همان چیزی است که در Forerunner 255 و 955 که در ماه ژوئن عرضه شد، کار می کند. دارندگان Fenix 7، Epix 2، Enduro 2 و Quatix 7 حدود یک ماه پیش این ویژگی را دریافت کردند. اما تنها با این به روز رسانی است که آنها توانایی اضافه کردن، حذف و ترتیب مجدد موارد گزارش صبحگاهی را دارند. گارمین همچنین گزینه ای را برای افزودن اطلاعات تقویم و هدف مرحله به گزارش اضافه کرده است. به علاوه اکنون می توانید پس زمینه صفحات داده های فردی را سفارشی کنید.
گزارش صبح برای همه نیست. برخی به آن معتاد هستند در حالی که برخی دیگر تمایل به نادیده گرفتن آن دارند. خوشبختانه برای آنها، گزینه ای برای خاموش کردن آن وجود دارد.
 
ارتقاء برای اجرای قدرت و بیشتر
عملکرد run power نیز چند اضافات و اصلاحات دریافت می کند. این شامل هشدارها، یک فیلد داده نمودار قدرت، فیلدهای داده قدرت برای میانگین وات/کیلوگرم و وات دور بر کیلوگرم، همراه با نمودار توان است که به خلاصه فعالیت پست اضافه شده است.
این عملکرد اخیراً با افزودن قدرت اجرا از مچ تقویت شده است. این بدان معناست که برای دریافت این معیار دیگر نیازی به لوازم جانبی مانند بند سینه گارمین یا Running Dynamics ندارید. این ویژگی همچنین در مرحله آلفا است بنابراین هنوز برای همه در دسترس نیست.
 
ما این را پاسخ این شرکت به اپل می‌دانیم. برای یادآوری اینکه آنها با آخرین نسخه سیستم عامل خود، و همچنین چند معیار عملکرد در حال اجرا، قدرت دویدن را از مچ دست اضافه کرده اند.
اینجا جایی نیست که تغییرات با تکرار نرم افزار Alpha Version 10.37 پایان می یابد. سایر موارد اضافه شده عبارتند از:
  • درخواستی برای پایان دادن به Resume Later برای فعالیتی که کاربر نزدیک پنجره خواب خود است.
  • برنامه تنظیمات سیستم
  • Hot Key و کنترل‌های روشن/خاموش برای برنامه تنظیمات دسترسی دارند.
  • کد QR برای جریان جفت شدن بلوتوث.
فراتر از این، یک لیست طولانی از اصلاحات وجود دارد. می توانید آنها را به طور کامل در انجمن گارمین بتا بخوانید. همچنین از آنجا می توانید نرم افزار را برای نصب بر روی ساعت خود دانلود کنید. از آنجایی که این نسخه آلفا است، دانلود و نصب باید به صورت دستی انجام شود. یا می توانید صبر کنید تا به مرحله بتا برسد. کسانی که به عنوان آزمایش کننده بتا ثبت نام کرده اند، آن نسخه از نرم افزار را به طور خودکار از طریق Garmin Connect دریافت خواهند کرد.