نحوه ردیابی خواب خود در ساعت گارمین

۰۳ آبان ۱۴۰۱
اگر می‌خواهید مراقب خواب خود باشید، در اینجا نحوه انجام این کار با کمک یک ساعت گارمین روی مچ خود آورده شده است.
یکی از عناصر حفظ سلامتی، داشتن یک خواب شبانه مناسب است. هنگامی که می‌خواهید به این موضوع، از جمله مراحل مختلف خواب، الگوی تنفس، تعداد دفعات بیدار شدن در طول شب، یا سایر شاخص‌های کیفیت کلی خواب خود دقت کنید، ساعت گارمین می‌تواند به عنوان یک ساعت ردیاب بسیار مفید عمل کند. 
ردیابی خواب زمانی که ساعت گارمین کاملاً تنظیم شده و جفت شده را می پوشید به طور خودکار شروع می شود، بنابراین این راهنما فقط این روند را توضیح می دهد.
 
آنچه شما نیاز خواهید داشت:
ما از Garmin Forerunner 255 استفاده کردیم، اما می‌توانید از هر ساعت گارمینی که از ردیابی خواب پشتیبانی می‌کند استفاده کنید (و می‌توانید ساعت خود را با لیست کامل اینجا بررسی کنید)
 
نسخه کوتاه
می توانید ساعات خواب عادی خود را در برنامه Garmin Connect تنظیم کنید
هنگام استفاده از ساعت، خواب باید به طور خودکار ردیابی شود
سپس می توانید کیفیت خواب خود را در برنامه Garmin Connect یا خود ساعت مشاهده کنید
 
نحوه ردیابی خواب خود در ساعت گارمین: گام به گام
گام اول : می توانید ساعات خواب عادی خود را در برنامه Garmin Connect تنظیم کنید
 

 
هنگام راه اندازی، احتمالاً از شما خواسته می شود که ساعات خواب معمولی خود را روی ساعت خود تنظیم کنید. اگر نه، می‌توانید با ضربه زدن بر روی نماد با سه خط در بالا سمت چپ، سپس تنظیمات، سپس تنظیمات کاربر، و اسکرول کردن به پایین به تنظیمات خواب، این را در برنامه Garmin Connect App تنظیم کنید. این مرحله برای ردیابی خواب به شدت ضروری نیست، اما با اعلان‌ها در این مدت مزاحم شما نخواهد شد.
 
گام دوم: هنگام استفاده از ساعت، خواب باید به طور خودکار ردیابی شود
هنگامی که با پوشیدن ساعت به خواب می روید، باید به طور خودکار تشخیص دهد که در حال خواب هستید و کیفیت خواب شما را بدون هیچ ورودی ثبت می کند. لازم نیست روی چیزی کلیک کنید، چیزی را انتخاب کنید، یا یک روال را برای این کار انتخاب کنید.
 
گام 3: سپس می توانید کیفیت خواب خود را در برنامه Garmin Connect یا خود ساعت مشاهده کنید


 
وقتی دوباره از خواب بیدار شدید، می‌توانید کیفیت خواب خود را روی ساعت یا اگر به دنبال جزئیات بیشتر هستید، در برنامه تلفن همراه Garmin Connect نگاهی بیاندازید.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 8888034-021 شرکت اطلس رهنگار اریا تماس حاصل فرمایید.