گارمین برای پیشبرد نوآوری و ایمنی در صنعت دریایی جوایز متعددی دریافت کرده است.

۰۴ آبان ۱۴۰۱
افتخارات شامل جایزه معتبر نوآوری IBEX، جایزه ملی ایمنی صنعت قایق سواری، و به رسمیت شناختن به عنوان نوآورترین شرکت دریایی توسط Soundings Trade Only است.
 
نوآورترین و شناخته‌شده‌ترین تولیدکننده الکترونیک دریایی جهان، مفتخر است که چندین جایزه اخیر را به افتخار تعهد خود به نوآوری و ایمنی در صنایع قایق‌رانی و ماهیگیری اعلام کند، از جمله جایزه نوآوری IBEX، جایزه ملی ایمنی صنعت قایق‌رانی، و به رسمیت شناختن نوآورترین نیروی دریایی. شرکت فقط توسط Soundings Trade. جوایز در مراسم های مجازی در 20 و 21 اکتبر 2022، پس از لغو نمایشگاه بین المللی قایق سازان و کنفرانس (IBEX)، بزرگترین رویداد تجاری فنی برای متخصصان صنایع دریایی در آمریکای شمالی، که در ابتدا در 27 سپتامبر برنامه ریزی شده بود، اعلام شد.
 
دن بارتل گفت: «نوآوری واقعاً در DNA ما و سنگ بنای چگونگی ایجاد محصولات و بازارهای جدید در سراسر تجارت خود است، بنابراین بسیار متواضع است که دوباره توسط تیم متخصص صنعت در Soundings Trade به عنوان نوآورترین شرکت دریایی معرفی شویم. گارمین معاون فروش جهانی مصرف کننده. جایزه ملی ایمنی صنعت قایق‌رانی تأییدی بر تلاش‌های ما برای بهبود آگاهی موقعیتی در آب با محصولات و برنامه‌هایی است که از قایق‌رانی مسئولانه پشتیبانی می‌کنند، و جایزه نوآوری IBEX نشان‌دهنده تعهد بی‌وقفه ما برای توسعه نوآورانه‌ترین، با کیفیت‌ترین و آسان‌ترین استفاده است. الکترونیک دریایی که این صنعت تاکنون شناخته است.
 
جایزه نوآوری IBEX
یکی از معتبرترین افتخارات صنعت دریایی، جوایز نوآوری IBEX، تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان را به دلیل توسعه محصول برجسته‌شان در صنعت قایق‌رانی تفریحی و فراتر از آن می‌شناسد. این جوایز که توسط انجمن ملی تولیدکنندگان دریایی (NMMA) مدیریت می‌شود و توسط اعضای Boating Writers International (BWI) داوری می‌شود، سالانه به گروه منتخبی از محصولات جدید و نوآورانه افتخار می‌کند.
گارمین جایزه نوآوری را در رده «OEM Electronics» برای نمای فراگیر دریافت کرد، اولین سیستم دوربین های کاملاً یکپارچه صنعت برای ارائه نظارت تصویری زنده از دید پرنده برای دید کامل 360 درجه در اطراف قایق از روی فرمان. با استفاده از شش دوربین نصب شده روی بدنه که مانند چندین مجموعه چشم عمل می‌کنند، دید فراگیر دید اطراف کشتی را به حداکثر می‌رساند تا به کاپیتان‌ها کمک کند تا در طول مانورهای کم سرعت، مانند لنگر انداختن، به سرعت محیط کشتی خود را مشاهده کنند.
قاضی بن استین خاطرنشان کرد: «سیستم دوربین نمای فراگیر Garmin با دید پرنده از قایق و محیط اطراف آن، اسکله شدن چالش برانگیز و جابجایی فضاهای تنگ را آسان می کند. با ادغام حداکثر شش دوربین، دیدی را که همه ما می‌خواهیم در زمانی که اینچ مهم است، می‌دهد.»
 
جایزه ملی ایمنی صنعت قایقرانی
این جایزه سالانه که توسط بنیاد Sea Tow ارائه شده است، از شرکت‌هایی در صنعت قایق‌رانی تفریحی که با موفقیت قایق‌رانی ایمن و مسئولانه را ترویج می‌کنند، قدردانی می‌کند. گارمین به خاطر کمپین قایق سواری ایمن خود که شامل اطلاع رسانی هدفمند رسانه ای، محتوای اجتماعی و وبلاگ آموزنده، وبینارهای ویژه و شرکت در سازمان ها و ابتکارات صنعتی مختلف در سال 2022 می شد، جوایز برتر را در رده «تولید کننده تجهیزات و تجهیزات» دریافت کرد. منابع و آموزش مورد نیاز برای یک جامعه قوی تر و هوشمندتر از قایقرانان.
 
جایزه نوآورترین شرکت دریایی
گارمین همچنین توسط Soundings Trade Only به عنوان 10 شرکت برتر دریایی نوآورانه برای سال 2022 انتخاب شد. این جایزه به شرکت‌های آینده‌اندیشی تجلیل می‌کند که آینده صنعت دریایی را از طریق ابتکارات جدید، فرآیندهای تولید، رویکردهای بازاریابی، فناوری‌ها، محصولات، نیروی کار و موارد دیگر تغییر می‌دهند. این پنجمین سال متوالی گارمین است که در این فهرست معتبر از شرکت‌های نوآور قرار می‌گیرد و امسال این شرکت رتبه 3 را کسب کرد.
در اوایل این ماه، گارمین همچنین برای هشتمین سال متوالی توسط انجمن ملی الکترونیک دریایی (NMEA) به عنوان سازنده سال انتخاب شد، عنوانی که به شناخته‌شده‌ترین شرکت در صنعت الکترونیک دریایی برای برتری در خدمات محصول و پشتیبانی در این زمینه اعطا شد. .
محصولات گارمین که در داخل برای زندگی در بیرون طراحی شده اند، زندگی ماهیگیران، ملوانان، دریانوردان و علاقه مندان به قایق را در همه جا متحول کرده اند. گارمین که متعهد به توسعه نوآورانه‌ترین، با کیفیت‌ترین و آسان‌ترین لوازم الکترونیک دریایی است که تاکنون شناخته شده است، معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.