Garmin inReach به لطف ارتباط دو طرفه و عملکرد SOS به 10000 حادثه کمک می کند.

۰۵ آبان ۱۴۰۱
Garmin از 10000 رویداد SOS با دستگاه inReach  پشتیبانی کرد. گارمین به عنوان یک رهبر جهانی در ارتباطات ماهواره‌ای دو طرفه، طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های دستی را با فناوری inReach ارائه می‌کند که امکان ارسال پیام‌های متنی دو طرفه، ردیابی موقعیت مکانی، و خدمات پاسخ اضطراری SOS را فراهم می‌کند و آرامش خاطر را برای افراد در سراسر جهان فراهم می‌کند. از سفرهای کمپینگ خانوادگی در کالیفرنیا گرفته تا کوه‌نوردی در کوه‌های آلپ اروپا، کاربران inReach در ماجراجویی‌های مختلفی شرکت می‌کنند و به لطف inReach، کاربران از این امنیت برخوردارند که می‌دانند کمک می‌تواند با یک دکمه دور باشد.
با ارتباطات دو طرفه Garmin inReach و مرکز هماهنگی کارکنان 24 ساعته، کمک هرگز دور از دسترس نیست. ما مفتخریم که این خدمات بالقوه نجات دهنده را ارائه می کنیم و خوشحالیم که وسیله ارتباطی ماهواره ای منتخب برای ماجراجویان در سراسر جهان هستیم." چه در حال حرکت از یک سفر به خانه و چه در حال کاوش در جهان، داشتن یک دستگاه inReach در نزدیکی آرامش خاطر را فراهم می کند که می توانید به سرعت با هماهنگ کننده های اضطراری و همچنین دوستان و خانواده ارتباط برقرار کنید.
 
بینش از 10000 رویداد SOS
• Garmin ResponseSM از سال 2011 حوادث Reach SOS را در بیش از 150 کشور و در هر هفت قاره هماهنگ کرده است.
• به نظر می رسد مناطق کوهستانی مانند Pacific Crest Trail، کوه های آلپ اروپایی و تقریباً تمام نیوزلند تمایل زیادی به حوادث SOS دارند. با این حال، شرایط اضطراری فقط در مناطق دور افتاده اتفاق نمی افتد. شهرهایی مانند لس آنجلس، فینیکس و آسپن همگی حوادث SOS را از دوچرخه سواری تا پیاده روی گزارش کرده اند.
• هیچ کس انتظار ندارد یک اورژانس پزشکی یا آسیب دیدگی داشته باشد. با این حال، ترکیب این دو حادثه تقریباً 50٪ از حوادث جهانی SOS2 را نشان می دهد، که نشان دهنده آمادگی inReach برای مواجهه با رویدادهای غیرمنتظره یا پیش بینی نشده است.
• پنج فعالیت اصلی که باعث ایجاد حوادث می شوند عبارتند از پیاده روی/کوله پشتی، رانندگی، موتورسواری، کوهنوردی/کوهنوردی و قایق سواری.
• تقریباً از هر پنج حادثه، یک مورد توسط یک سامری خوب رخ می‌دهد که برای آرامش خاطر خود وسیله‌ای خریده است، اما می‌تواند به فرد نیازمند کمک کند.
• دومین تعداد محرک های SOS (12٪) ناشی از حوادث رانندگی است، ثابت می کند که نیازهای SOS فقط در موقعیت های پرخطر رخ نمی دهد. بسیاری از حوادث رانندگی SOS شامل افرادی می‌شود که در جاده و خارج از خدمات تلفن همراه به کمک نیاز دارند.
• حوادث inReach شامل موارد منحصر به فرد مختلفی از جمله موارد اضطراری حیوانات خانگی، بلایای طبیعی غیرمنتظره، و حتی پیوستن مجدد یک کودک به والدینش است.
 
نحوه عملکرد InReach SOS با Garmin Response
به لطف دکمه اختصاصی SOS و پوشش 100٪ شبکه ماهواره ای Iridium® جهانی، کاربران Garmin inReach می توانند در صورت وقوع یک وضعیت اضطراری به سرعت SOS را گزارش کنند. هنگامی که یک SOS گزارش می‌شود، حتی اگر هیچ اقدام دیگری توسط کاربر انجام نشود، دستگاه پیام پریشانی را به Garmin Response، یک مرکز هماهنگی واکنش اضطراری حرفه‌ای 24/7 با کارکنان می‌فرستد. Garmin Response با فرد مضطرب، مخاطبین اضطراری فهرست شده آنها و سازمان های جستجو و نجات قابل اجرا و سایر منابع محلی موجود ارتباط برقرار می کند. هنگامی که کمک در راه است، آنها تأییدیه ای را ارائه می دهند، به روز رسانی هایی را در مورد وضعیت تلاش پاسخ ارائه می دهند، و تا زمانی که حادثه حل و فصل نشود، درگیر خواهند بود.
 
"ارتباط دو طرفه inReach در شرایط اضطراری بسیار مهم است. سارا کراملیچ، مدیر ارشد خدمات و استراتژی اشتراک گارمین، گفت: پس از شروع یک SOS، Garmin Response برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حادثه و پاسخ‌های اولیه مناسب برای نجات، چه یدک‌کش یا هلیکوپتر، سؤالاتی را مطرح می‌کند. "ما مفتخریم و متواضعیم که در 10000 حادثه کمک کرده ایم، اما این تعداد تنها بخشی از داستان بزرگتر inReach در ارائه آرامش خاطر به همه کاربران inReach است. ارتباط دو طرفه با همه دستگاه‌های inReach به افراد بی‌شماری کمک کرده است که در موقعیت‌های کم خطر، جایی که کمک یک دوست یا خانواده مناسب‌تر از تیم واکنش اضطراری است، خود را نجات دهند.
 
Garmin inReach خود را پیدا کنید
گارمین مجموعه‌ای از دستگاه‌های inReach را ارائه می‌کند که از نظر وزن، اندازه نمایشگر و ویژگی‌ها متفاوت هستند، همه با قابلیت‌های ارتباط دو طرفه و SOS.
 
• برای افرادی مانند کمپینگ‌های خودرو، مسافران کابین یا علاقه‌مندان به فضای باز که خود را بدون سرویس تلفن همراه می‌بینند، پیام‌رسان inReach یک دستگاه رابط کاربری آسان است که تجربه‌ای ساده و متمرکز بر ارتباط را در Reach فراهم می‌کند.
• برای ماجراجویی‌هایی که می‌خواهند سبک سفر کنند، inReach Mini 2 سبک و جمع‌وجور است، جایی که اندازه و وزن دنده بیشترین اهمیت را دارد.
• برای کاوشگران، کوهنوردان و شکارچیان اختصاصی، دستگاه ارتباطی ناهموار GPSMAP® 66i GPS دستی و ماهواره ای نقشه برداری TopoActive و فناوری inReach را برای فعالیت های منطقه ای ارائه می دهد.
• برای جنگجویان جاده‌ای، سری مونتانا 700 شامل یک صفحه نمایش تمام لمسی است که به کاربران امکان می‌دهد به سرعت و به راحتی پیام‌ها را تایپ کنند، به‌علاوه انواع گزینه‌های نصب برای ATV، موتور سیکلت، دوچرخه و موارد دیگر.
• برای علاقه‌مندان به زمین‌نشینی، سری Tread® XL برای هر قسمت از سفر ساخته شده است و دارای نقشه‌هایی است که برای ادامه مسیر و فناوری ارتباطی برای در تماس ماندن نیاز دارید.
• برای دریانوردان، GPSMAP 86sci نمودارهای ساحلی BlueChart®g3 از پیش بارگذاری شده را با طراحی شناور و مقاوم در برابر آب ارائه می دهد که برای یک روز روی آب عالی است.
• هوانوردان می توانند از طریق برنامه دستگاه هوشمند Garmin Pilot خود مستقیماً از کابین خلبان پیام ارسال و دریافت کنند. Garmin Pilot از موقعیت یابی GPS inReach Mini 2 استفاده می کند تا نماد موقعیت هواپیما با ارجاع جغرافیایی را بر روی نمایشگر نقشه متحرک تبلت هدایت کند.
 
محصولات گارمین که در داخل برای زندگی در بیرون طراحی شده اند، زندگی ماجراجویان، ورزشکاران و علاقه مندان به فضای باز را در همه جا متحول کرده اند. گارمین که متعهد به توسعه محصولاتی است که تجارب را بهبود می بخشد و زندگی را غنی می کند، معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.