ورزش پادل همراه با ساعت هوشمند گارمین

۱۰ آبان ۱۴۰۱
پادل در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است و یکی از سریع ترین ورزش های در حال رشد در هلند است. شما می توانید این ورزش راکت و توپ را با تنیس یا اسکواش مقایسه کنید، اما آن را کمی متفاوت انجام می دهید. شما می توانید ورزش را سریع و پویا بنامید، تا حدی به این دلیل که از محیط خود استفاده می کنید. در مورد padel و اینکه چگونه یک ساعت هوشمند گارمین می تواند از شما پشتیبانی کند، کنجکاو هستید؟ همه چیز را در این وبلاگ توضیح می دهیم.
  • پادل چیست؟
  • پادل چگونه به وجود آمد؟
  • تفاوت بین تنیس و پادل چیست؟
  • آیا می توانید با 2 نفر پادل بازی کنید؟
  • ساعت هوشمند پادل: ساعت هوشمند گارمین و پادل
پادل چیست؟
همانطور که گفته شد پادل یک ورزش بسیار پویا است. با پدل، توپ هر بار کمی متفاوت از آنچه شما انتظار دارید از زمین عبور می کند. شما انگار در یک قفس بسته (شبیه اسکواش) هستید و دیوارهای این قفس هم در بازی شرکت می کنند! به عنوان مثال، شما هنوز هم می توانید توپی را که از قفس خارج شده است به طرف حریف بازی کنید.
در حال حاضر بیش از 500 زمین پادل در هلند در 200 مکان مختلف وجود دارد. KNLTB انتظار دارد که در سال 2024،  1100 زمین پادل در حدود 400 مکان وجود داشته باشد. بنابراین یک رشد مناسب!
توپ در پادل شبیه توپ تنیس است و راکت پادل مانند تنیس دارای رشته نیست، بلکه کاملاً از پلاستیک ساخته شده است.
 
پادل چگونه به وجود آمد؟
به گفته KNLTB، چیزی که خاص است این است که هیچ کس واقعاً نمی داند این ورزش چگونه و از کجا منشا گرفته است. بنابراین، داستان ما را به سال 1962 به آمریکای جنوبی می برد، جایی که این ورزش به ویژه در میان نخبگان مکزیکی و در آرژانتین بزرگ شد. سپس توپ به سوی اسپانیا پرواز کرد. پادل در سال 1970 از طریق خانواده سلطنتی اسپانیا معرفی شد. این ورزش در حال حاضر دومین ورزش محبوب در کشور است.
پادل در حال حاضر یکی از سریع ترین ورزش های در حال رشد در جهان است. تقریباً 18 میلیون بازیکن پدل در سراسر جهان وجود دارد. همچنین در هلند، جایی که در سال 2006 جایگاه خود را به دست آورد. این تا حدی به دلیل گاس هیدینک بود که یک زمین پادل در مرکز آموزشی PSV ساخت. اولین مشاغل رسمی را می توان در Vijfhuizen و Spijkenisse پیدا کرد.
 
تفاوت بین تنیس و پادل چیست؟
قوانین پادل بسیار شبیه به قوانین تنیس است. درست مانند تنیس، توپ نیز باید از بالای تور و داخل محوطه حریف زده شود. با این حال، سرویس توپ به جای استفاده از دست است و توپ باید قبل از سرویس به پشت خط سرویس بپرد.
علاوه بر این، شما همیشه با چهار نفر پادل بازی می کنید: در تیم های دو نفره. زمین نیز با پدل در مقایسه با تنیس کمی کوچکتر است و با پدل نیز با دیوارهای کناری شیشه ای بازی می کنید. بنابراین توپ می تواند از همه طرف بیاید: همچنین از دیوارهای جانبی شیشه ای. در نتیجه ست های طولانی تری نسبت به تنیس وجود دارد. امتیاز نیز در مقایسه با تنیس یکسان است و یک مسابقه پادل نیز از سه ست تشکیل شده است.
در مجموع می توان گفت که پادل در مقایسه با تنیس کمی در دسترس است. این باعث می شود این ورزش برای یک گروه هدف بزرگتر قابل دسترس و جالب باشد.
 
آیا می توانید با 2 نفر پادل بازی کنید؟
پادل در مجموع با چهار نفر بازی می شود. البته می توان آن را با دو نفر بازی کرد، به عنوان مثال برای بهبود و تمرین مهارت های خود. اما رسما ورزش چهار نفره است.
 
ساعت هوشمند پادل: ساعت هوشمند گارمین و پادل
محبوبیت پادل نیز از ما دور نمانده است. به عنوان مثال، ما اخیرا یک فعالیت ورزشی جدید را با یک به روز رسانی جدید به لیست خود اضافه کردیم: padel! با این فعالیت ورزشی استاندارد می توانید داده هایی مانند ضربان قلب خود را با ساعت هوشمند گارمین سازگار خود ردیابی کنید، می توانید تایمر را روشن کنید، می توانید تعداد کالری های فعال را محاسبه کنید و می توانید ست ها (یا دورهای) مختلف را ساعت کنید.
پس از انجام فعالیت، می توانید داده های خود را در Garmin Connect بررسی کنید. این فعالیت ورزشی از زمان عرضه به‌روزرسانی 20.30 فعال بوده است و می‌توانید از آن در ساعت‌های هوشمند مانند سری fēnix® 7 یا ساعت‌های هوشمند سلامتی مانند Venu 2s، Venu 2 Plus یا Venu Sq 2 استفاده کنید.
ساعت هوشمند گارمین همچنین بینشی در مورد سلامت کلی شما در طول مسابقه پدل یا تمرین پدل شما ارائه می دهد. به عنوان مثال، پوشیدنی‌های گارمین می‌توانند به شما کمک کنند تا اطلاعات مفیدی مانند ضربان قلب، کیفیت خواب، تنفس یا سطح استرس را به شما ارائه دهند. ساعت‌های هوشمند تضمین می‌کنند که می‌توانید پیشرفت ورزشی خود را به دقت زیر نظر داشته باشید.