آموزش سگ ها با گارمین

۱۳ آبان ۱۴۰۱
گارمین امروز گردن بند و  دستگاه دستی Delta® SE را معرفی کرد. با استفاده از فناوری قابل اعتماد آموزش سگ گارمین، این دستگاه دستی ارگونومیک جدید فرم فاکتوری با کاربری آسان ارائه می دهد. چه در خانه و چه در حال شکار، کاربران از عملکرد ساده و یک دست دلتا SE لذت خواهند برد، بنابراین می توانند تمرکز خود را روی سگ خود نگه دارند، نه دستگاه دستی خود.
سال‌هاست که مربیان در تمام سطوح مهارت سری Garmin Delta را به عنوان ابزاری قابل اعتماد برای نیازهای آموزش سگ خود انتخاب کرده‌اند. ما به بازخورد مشتریان گوش دادیم و بر اساس میراث سری دلتا ساختیم تا بصری‌ترین دستگاه دستی آموزش سگ خود را ایجاد کنیم - Delta SE.» "رابط آموزشی ساده و بدون ظاهر عمداً طراحی شده است تا مربیان بتوانند به سرعت خود را با Delta SE و موقعیت آموزشی خاص در دست تطبیق دهند. و به لطف ادغام فناوری اثبات شده سگ گارمین، مربیان ابزاری را خواهند داشت که می توانند برای شروع یا آموزش پیشرفته به آن وابسته باشند.
دستگاه دستی دلتا SE یک مربی از راه دور سبک وزن و بدون صفحه نمایش است که از عملکرد ساده و سه دکمه ای استفاده می کند. افراد می توانند تنظیمات تصحیح آهنگ، پیوسته یا لحظه ای را با استفاده از دکمه های اختصاصی روی دستی انتخاب کنند. یک صفحه لمسی در بالای دسته برای تغییر سریع بین 10 سطح مختلف تحریک برای مطابقت با خلق و خوی سگ و وضعیت آموزشی و همچنین یک تنظیم کمکی برای تغییر دکمه تن به تنظیم لرزش استفاده می شود. وزن دستگاه دستی به اندازه کف دست تنها 3 اونس است که باعث می شود آنقدر کوچک باشد که در صورت عدم استفاده در جیب قرار گیرد یا به اندازه کافی سبک باشد که بتوان آن را به بند سگ انداخت.
دستگاه دستی دلتا SE را می توان با گردن بندهای دلتا SE جدید یا یقه های دلتا XC و PT 10 موجود جفت کرد. قلاده‌های دلتا SE جدید از نقاط تماس پلاستیکی بلند یا کوتاه قابل تعویض برای افزایش راحتی و پوشیدن راحت‌تر، و همچنین از میله نگهدارنده قلاده جدید استفاده می‌کنند تا از گیر افتادن سگ‌ها بر روی چیزهایی مانند نرده‌ها، شاخه های درختان و زباله‌ها جلوگیری کند. کاربران دلتا SE با استفاده از سوئیچ کشویی واقع در کنار دستی، می توانند در طول یک جلسه آموزشی حداکثر دو سگ را تا مسافت نیم مایلی آموزش دهند. این سوئیچ کشویی کاملاً مهر و موم شده و رو به پایین به کاربران اجازه می دهد تا در یک لحظه با اطمینان و سرعت بین سگ های مختلف جابجا شوند. و با تا 70 ساعت عمر باتری و شارژ USB-C، دلتا SE در مواقعی که به آن نیاز داشتید در خدمت شماست.
دلتا SE که برای مقاومت در برابر عناصر ساخته شده است دارای رتبه ضد آب IPX72 است. بسته نرم افزاری Delta SE هم اکنون با قیمت خرده فروشی پیشنهادی 249.99 دلار در دسترس است. 
 
برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.