20 مزیت مربی دوچرخه داخلی گارمین

۱۵ آبان ۱۴۰۱
تمرین داخل سالن در مقابل دوچرخه سواری جاده بحثی بی پایان است. برخی آن را دوست دارند، برخی دیگر از آن متنفرند. اما اکثر مربیان ترکیبی از این دو را برای حداکثر سود توصیه می کنند. ساعات طولانی در جاده، تمرینات شدید کوتاه مدت در داخل خانه. متقاعد نشدی؟ ما 20 مزیت مهم تمرینات داخل سالن را در مقایسه با دوچرخه سواری در جاده فهرست می کنیم.

1. واقعیت: از شما دوچرخه سوار سریع تری می سازد
هرکسی که مربی و قدرت سنج دارد و به طور جدی به روشی ساختاریافته تمرین می‌کند، می‌داند که تمرین در داخل خانه بهترین راه برای تمرین برای بهبود سرعت است.
2. یک ساعت در یک مربی داخلی = 2-3 ساعت در جاده
حتی در یک سواری مسطح، 10 درصد از زمان در جاده ها به چرخه آزاد می گذرد. در یک سواری تپه ای، اگر زمان فرود را اضافه کنید، می تواند تا 40٪ افزایش یابد. تمرین در داخل خانه سخت تر است زیرا بهانه ای برای استراحت ندارید.
3. برای یک تمرین اینتروال خوب متغیرها را حذف کنید
چراغ راهنمایی، وضعیت جاده، ترافیک، صعود و فرود. اگر همه چیز اشتباه پیش برود، واقعاً نمی توانید همه چیز را در طول یک تمرین اینتروال انجام دهید. در خانه با یک مربی داخلی، هیچ چیز مانع از آن نمی شود که بیشترین بهره را از آن ببرید، زیرا چراغ های راهنمایی یا گذرگاه های گورخری معمولاً در آلونک، اتاق زیر شیروانی یا اتاق نشیمن شما یافت نمی شوند.4. دوچرخه سواری ایمن در روزهای تاریک
ما به عنوان دوچرخه سوار از کاربران جاده بسیار آسیب پذیر هستیم، به خصوص در شب های تاریک زمستان. تنها خطر تمرین دوچرخه سواری داخل سالن این است که بعد از تمرین عرق کنید.
5. موانع ذهنی برای تمرین را از بین ببرید
وقتی دوچرخه آماده است و می توانید در عرض چند ثانیه روی آن باشید، تمرین بسیار آسان تر است. دیگر لازم نیست پیش بینی آب و هوا را بررسی کنید، لباس ها را انتخاب کنید، دوچرخه را پایین بیاورید و به خارج از شهر بروید.
6. زمان آماده سازی کمتر
آماده سازی همانطور که در بالا ذکر شد زمان بر است و باید به زمان آموزش اضافه شود. در داخل خانه، شما خیلی سریعتر آماده هستید و برای چیزهای دیگر وقت دارید.
7. بدون سوار شدن به کارواش
فعالیت های بعد از سواری به همان اندازه خسته کننده و وقت گیر هستند. با لباس پوشیدن مثل فصل تابستان، تمرینات زمستانی را آسان تر کنید. این باعث صرفه جویی زیادی در شستن لباس می شود. علاوه بر این، دوچرخه شما نیز تمیز می ماند. بنابراین انحراف اضافی در طول کارواش ضروری نیست.8. دقیقاً زمانی که می خواهید تمرین کنید
به دلیل کار، خانواده، قرنطینه خانگی و سایر تعهدات، اغلب اوقات فراغت کمی برای آموزش داریم. جلسات سرپوشیده با صرف زمان را می توان در زمانی که کودک خواب است یا همسرتان در حال تماشای تلویزیون است برنامه ریزی کرد.
9. وضعیت و وضعیت دوچرخه سواری خود را بررسی و تنظیم کنید
آیا دقت کرده اید که چقدر بد روی دوچرخه می نشینید و چقدر حرکت می کنید؟ با نشستن در مقابل آینه و نگاه کردن به خود، کاری در مورد آن انجام دهید. موقعیت آیرودینامیکی + حرکت کمتر سرعت بیشتری را تضمین می کند.
10. تکنیک پدال زدن خود را بهبود بخشید
بر روی سرعت و حرکت پدال خود تمرکز کنید و تکنیک دوچرخه سواری شما بسیار بهبود می یابد. همچنین تمرینات یک پا را برای تقویت قدرت انجام دهید. در جاده دیوانه به نظر می رسد، اینطور نیست؟ هیچ کس نمی تواند آن را در درون شما ببیند!
11. در هر شرایط آب و هوایی به برنامه تمرینی خود پایبند باشید
آیا بیرون هوا یخ می زند، برف زیادی می بارد یا از باران می بارد؟ یا 40 درجه در سایه است؟ چه کسی اهمیت می دهد که در داخل خانه تمرین کنید؟ آب و هوا عامل تعیین کننده ای با مربی دوچرخه داخلی نیست!
12. همیشه یک صعود چالش برانگیز
در طول صعود از ماهیچه های کمی متفاوت استفاده می کنید و عقب تر روی زین می نشینید. با بلند کردن چرخ جلو از زمین برای این کار آماده شوید. کاری که نمی توانید در جاده انجام دهید مگر اینکه پیتر ساگان باشید.
13. پلتفرم های تعاملی آموزش را سرگرم کننده می کنند
پلتفرم هایی مانند Zwift جنبه اجتماعی را به تمرینات داخل سالن اضافه می کنند. با دوستان یا خانواده ای که در آن سوی دنیا زندگی می کنند، تمرین کنید.
14. شبیه سازی های مسابقه ای را در Zwift تمرین کنید تا به خودتان فشار بیاورید
با مسابقه دادن در یک پلتفرم مجازی مانند Zwift در زمستان رقابتی بمانید. حتی حرفه ای ها هم این کار را می کنند. به این ترتیب شما مدام به خود فشار می آورید تا افراط کنید.
15. از برنامه های آموزشی پیشرفته مانند TrainerRoad برای برنامه های تمرینی داخل ساختمان استفاده کنید
مربی ارزشش را دارد، اما یک مربی شخصی می تواند گران باشد. اپلیکیشن هایی مانند TrainerRoad صدها برنامه آموزشی دارند که حتی اگر متر برق ندارید، به لطف ویژگی Virtual Power، می توانید از آنها استفاده کنید.
16. یاد بگیرید با استفاده از قدرت، سرعت خود را افزایش دهید
در یک مسابقه اغلب خیلی سریع و خیلی سریع پیش می روید. اما اگر فواصل زمانی را روی مربی چرخه داخلی خود تمرین کرده باشید، می توانید تلاش خود را بسیار بهتر برآورد کنید.
17. تناسب اندام خود را از نزدیک دنبال کنید تا برای رویدادها به اوج برسید
هر تمرین را ضبط کنید تا مطمئن شوید که در زمان مناسب به اوج خود می رسید. به این ترتیب می دانید دقیقا چه زمانی برای آن لحظه کاملا آماده هستید.
18. سرسختی ذهنی ایجاد کنید
تمرین در سالن یک تمرین واقعی است. شما نمی توانید از چیزی پنهان شوید و نمی توانید فقط به دسته و برآمدگی خود تکیه دهید. اگر بتوانید روی یک مربی داخلی تمرکز کنید و به فشار دادن ادامه دهید، یاد می‌گیرید که بیشترین بهره را از خودتان ببرید و همیشه کامل روی پدال‌ها حرکت خواهید کرد!
19. با پایبندی به تمرینات ثابت از تمرین بیش از حد خودداری کنید
سواری های گروهی جاده اغلب به مسابقات تبدیل می شوند که منیت ما ظاهر می شود. سواری ثابت Z2 می تواند به تلاش های دیوانه وار تبدیل شود که TSS (امتیاز استرس تمرین) شما را به آسمان بالا می برد. تمرین در داخل خانه بسیار کنترل‌شده‌تر است و از وسوسه سواری بیشتر و سخت‌تر از آنچه برنامه تمرینی شما نیاز دارد اجتناب می‌کنید.
20. دوره های قبل از سواری در داخل خانه با استفاده از مربی هوشمند
یک فایل GPX از مسیر را آپلود کنید و مسیر را بدون خروج از اتاق نشیمن در تلویزیون یا لپ تاپ خود مطالعه کنید. ایده آل برای مسابقات A در خارج از منطقه خود. مزیت دیگر: می توانید مربی را با خود ببرید و قبل از مسابقه یک روال گرم کردن کامل داشته باشید.آموزش در داخل خانه با مربی دوچرخه داخلی Tacx
شما نمی توانید از مزایای یک مربی دوچرخه داخلی متقاعد نشوید. مربی های دوچرخه Tacx به طور ویژه برای تقویت تمام مزایای فوق توسعه یافته اند. پس برای چی منتظری؟ سوار دوچرخه خود شوید و هر کجا و هر زمان که می خواهید سوار شوید.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین می توانید با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.