محصول جدید گارمین ، ساعت Instinct Crossover Garmin

۱۸ آبان ۱۴۰۱
Garmin Instinct Crossover یک ساعت هوشمند هیبریدی است و ظاهر شگفت انگیزی دارد
گارمین از Garmin Instinct Crossover رونمایی کرده است، یک ساعت هوشمند هیبریدی با زمان‌سنجی آنالوگ که برای کسانی طراحی شده است که از تجربه ساعت آنالوگ کلاسیک استقبال می‌کنند، اما نمی‌خواهند عملکرد ضروری ساعت هوشمند یا دوام ساعت را به خطر بیندازند.
این ساعت Garmin Instinct 2، یکی از بهترین ساعت‌های گارمین، با عقربه است. دست ها! عناصر زمان سنجی آنالوگ با علامت های روشنایی Super-LumiNova پوشانده شده اند و در بالای صفحه نمایش دیجیتال ساعت قرار گرفته اند. گفته می‌شود زمانی که می‌خواهید به عملکردهای ساعت هوشمند خود دسترسی پیدا کنید، عقربه‌ها به سرعت حرکت می‌کنند، و فناوری جدید RevoDrive ساعت را در زمان از سرگیری دقیق نگه می‌دارد، اگرچه جزئیاتی در مورد نحوه عملکرد آن ارائه نشده است.
خبر مهم دیگر در این ساعت عمر باتری است. کراس اوور Instinct در گزینه های شارژ خورشیدی و غیر خورشیدی عرضه می شود. اگر یکی از نسخه های ساعت را بدون قابلیت شارژ خورشیدی دریافت کنید، حالت ساعت هوشمند آن می تواند 28 روز دوام بیاورد، در حالی که حالت باتری کم مصرف آن می تواند 71 روز عالی دوام بیاورد. اگر ساعتی با شارژ خورشیدی دریافت کنید، حالت باتری کم مصرف برای همیشه دوام می آورد.
این هذل انگاری نیست. تا زمانی که هر روز سه ساعت را در شرایط 50000 لوکس سپری کنید - معادل یک روز ابری - ساعت به کار خود ادامه خواهد داد.
Garmin Instinct Crossover اکثر ویژگی‌های هوشمند سری Instinct از جمله ردیابی GPS، ویژگی‌های GNSS چند باندی و TracBack را حفظ می‌کند که شما را به ابتدای مسیرتان از ایمن‌ترین مسیر بازمی‌گرداند. همچنین تمام زنگ‌ها و سوت‌های معمول گارمین از جمله پایش دقیق ضربان قلب، معیار بازیابی باتری بدن، توانایی ضبط حداکثر VO2، سن تناسب اندام و ردیابی خواب را در خود جای داده است.
Garmin Pay و گزارش‌های اعلان نیز هر دو وجود دارند، اگرچه برخی از ویژگی‌های جدیدتر گارمین، مانند امتیاز آمادگی تمرین یا عملکرد گزارش صبح، در توضیحات ساعت ذکر نشده‌اند و عملکردهای اعلان نیز وجود ندارند.
این ساعت در سه مدل عرضه می شود: یکی با شارژ خورشیدی (539.99 دلار / 529.99 پوند / 1049 دلار استرالیا)، یکی بدون (499.99 دلار / 479.99 پوند / 999 دلار استرالیا) و یک نسخه ویژه خورشیدی تاکتیکی (599 دلار / 579.99 پوند / 999 دلار استرالیا). پیش‌سفارش‌ها اکنون باز هستند (در برگه جدید باز می‌شود)، و انتظار می‌رود که ساعت پنج تا هشت هفته دیگر وارد بازار شود.
من اخیراً نوشتم که به همان اندازه که آنها مفید هستند، زمان آن رسیده است که وانمود کنیم که ساعت های هوشمند به خوبی ساعت های آنالوگ به نظر می رسند. به نظر می رسد گارمین ذهن من را خوانده و تصمیم گرفته است تا به من ثابت کند که اشتباه می کنم، زیرا من ایده این ساعت را دوست دارم. همانطور که در بالا ذکر شد، اساسا یک Garmin Instinct 2 بازطراحی شده با زمان سنجی آنالوگ است که چیز بدی نیست.
من هنوز خودم آن را مدیریت نکرده‌ام، و می‌دانم که مجموعه معیارهای گارمین عالی است (فورانر 955 خورشیدی در حین تایپ روی مچ است) بنابراین برای من، دلیل این کار نحوه عملکرد عقربه‌ها و رابط هوشمند است. Withings Scanwatch Horizon صفحه‌نمایش کوچک‌تری را برای دور زدن این مشکل انتخاب می‌کند، اما کراس اوور Instinct برای یک صفحه نمایش با اندازه کامل در یک چاه، با عقربه‌های نورانی درشت که در بالای آن قرار گرفته‌اند، انتخاب شده است.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.