گارمین تصاویر پیشرفت را برای چالش ها معرفی می کند

۲۳ آبان ۱۴۰۱
گارمین نمایشگر چالش‌ها را در برنامه Connect کمی اصلاح کرده است تا پیگیری نزدیکی شما به اهداف را آسان‌تر کند.
شرکت در چالش‌های مجازی برای همه نیست. اما بسیاری از مردم آنها را دوست دارند زیرا به انگیزه کمک می کنند.
این قابلیت برای اولین بار در می 2020 به عنوان چیزی علاوه بر Garmin Connect Badges معرفی شد. چالش‌ها به شما کمک می‌کنند تا در طول ماه در کسب این نشان‌ها کار کنید.
برخلاف نشان‌های معمولی، باید به چالش‌های خاصی بپیوندید. نکته دیگری که باید بدانید این است که در حالی که بیشتر نشان ها به یک فعالیت یکباره مرتبط هستند، چالش ها معمولاً در یک دوره از پیش تعیین شده به دست می آیند.
با کلیک بر روی برگه More در Garmin Connect و انتخاب Challenge می توانید مواردی را که در حال حاضر در دسترس هستند مشاهده کنید. در آنجا می‌توانید چالش‌ها، تابلوهای امتیازات هفتگی، همراه با چالش‌های اضافی را که می‌توانید به آنها ملحق شوید، ببینید. این برنامه حتی به شما امکان می‌دهد یک چالش برای خودتان ایجاد کنید و افراد را به شرکت دعوت کنید. همه چیز سرگرم کننده است و هدفش این است که شما را بیرون بیاورد و بیشتر ورزش کنید.
گارمین اکنون چیزی را معرفی کرده است که پیگیری پیشرفت شما به سمت اهداف چالش فردی را آسان تر می کند. این یک به‌روزرسانی نرم‌افزار گارمین کانکت است، بنابراین اگر هنوز آن را دریافت نکرده‌اید، باید به‌زودی وارد شود. مطمئن شوید که نرم افزار شما به آخرین نسخه موجود می باشد. هر دو نسخه آیفون و اندروید این آپدیت را دارند. برخی از مردم آن را دریافت کرده اند اما برخی دیگر هنوز منتظر هستند.
این ویژگی یک نوار پیشرفت را در لیست صفحه چالش ها معرفی می کند. قبلاً لازم بود وارد هر چالش فردی شوید تا ببینید چقدر به تکمیل آن نزدیک هستید. اکنون می‌توانید این را در یک نگاه برای همه چالش‌هایی که در حال حاضر در آنها شرکت می‌کنید مشاهده کنید. بنابراین این به ویژه برای افرادی که هر ماه به بسیاری از چالش‌ها می‌پیوندند مفید است.
در اینجا این است که در یک مثال واقعی به نظر می رسد. شما اساساً تصویری از پیشرفت دریافت می کنید. دیگر روی هر چالش کلیک نکنید تا همه آنها را بررسی کنید!
Garmin Connect دارای ویژگی هایی است. اما منصفانه است که بگوییم این نرم افزار کاربر پسندترین نرم افزار موجود نیست. هر چیزی که به ساده سازی نرم افزار کمک کند استقبال می شود.
این آخرین توییک به‌روزرسانی بزرگی نیست، اما مفید است. مطمئناً ردیابی میزان نزدیکی شما به تکمیل موفقیت‌آمیز چالش‌هایتان را کمی آسان‌تر می‌کند. آفرین گارمین بیایید امیدوار باشیم که تعداد بیشتری از این نوع به روز رسانی ها را دریافت کنیم.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.