Garmin Neo Tacx محصول جدید گارمین معرفی شد

۲۹ آبان ۱۴۰۱
این مربی دوچرخه یکپارچه، تجربه دقیق‌تر، واقعی‌تر و بی‌صدا و همچنین تنظیماتی را برای هر تمرینی استثنایی ارائه می‌دهد.
پاریس، 16 نوامبر 2022 - گارمین® امروز از Tacx® NEO Bike Plus، یک مربی دوچرخه سواری آسان که تقریباً تمام هیجانات پدال زدن در فضای باز، تپه ها و تعویض دنده را تکرار می کند، رونمایی می کند.
Tacx NEO Bike Plus در خانه، رانندگی آرام و داده های دقیقی از قدرت، سرعت و آهنگ را حتی در حین دوی سرعت ارائه می دهد. Tacx NEO Bike Plus کاملاً قابل تنظیم است و می تواند به سرعت سفارشی شود و دقیقاً مطابق با هر کاربر باشد.
به‌علاوه، وقتی با برنامه آموزش Tacx در تلفن هوشمند سازگار جفت می‌شود، ورزشکاران می‌توانند برنامه‌های تمرینی هدفمند را دنبال کنند، در جلسات Pro Rides شرکت کنند یا حتی از طریق ویدیوهای همه‌جانبه Tacx به دنیا سفر کنند.
ما بسیار هیجان‌زده هستیم که این به‌روزرسانی‌های نوآورانه را به Tacx NEO Bike Plus بیاوریم تا آن را به یکی از همه‌کاره‌ترین و جذاب‌ترین مربی‌های موجود در بازار تبدیل کنیم. دن بارتل، معاون فروش جهانی گارمین گفت. Tacx NEO Bike Plus با تجزیه و تحلیل دقیق، طراحی قابل تنظیم و دسترسی به صدها فیلم آموزشی از سراسر جهان از طریق برنامه آموزشی Tacx، اینجاست تا به شما کمک کند تا مسیرهای منحصر به فرد و حماسی را انجام دهید. در طول سال، همه از خانه. »
تجربه ای حتی فراگیرتر در فضای باز
Tacx NEO Bike Plus با داشتن یک سیستم آموزش پیشرفته و ردیابی عملکرد، طراحی شده است تا هر تجربه ای را حتی واقعی تر کند.
  • به لطف شیفترهای قابل برنامه ریزی جدید برای SHIMANO، SRAM یا Campagnolo، احساس تغییر واقع گرایانه.
  • سطوح مختلف مانند سنگفرش یا شن را هنگامی که مربی چرخه با برنامه آموزشی Tacx یا برنامه های سازگار جفت می شود، احساس می کند.
  • اینرسی پویا برای حفظ حس حرکت رو به جلو بر اساس سرعت و درجه.
  • شبیه سازی فرود هنگامی که دستگاه به منبع انرژی خارجی متصل است.
  • اندازه گیری موقعیت پای چپ و راست برای تجزیه و تحلیل بهتر تکنیک رکاب زدن و ایجاد یک ضربه پدال کارآمدتر.
یک طراحی استثنایی
Tacx NEO Bike Plus با اندازه گیری دقیق توان در 1% (حاشیه خطا) و داده های تحلیلی قابل اعتماد و ثابت برای سرعت و آهنگ، دید جامع و واضحی از عملکرد خود به دوچرخه سواران می دهد. Tacx NEO Bike Plus با طراحی فوق‌العاده متعادل برای اطمینان از حداکثر پایداری، یکی از بی‌صداترین مربی‌های دوچرخه‌سواری در بازار است و از همه سرعت‌های حداکثر تا 2200 وات پشتیبانی می‌کند. سوارکاران می توانند برای صعود در فضای باز تمرین کنند یا با پدال زدن درجات شبیه سازی شده واقعی تا 25 درصد، شدت تمرین را افزایش دهند.
Tacx NEO Bike Plus کاملاً قابل تنظیم است تا به سرعت تطبیق یابد و توسط چندین ورزشکار به اشتراک گذاشته شود. پنج طول مختلف میل لنگ، تناسب دقیق و شخصی‌سازی شده را فراهم می‌کنند، میله صندلی و میل فرمان را می‌توان تا میلی‌متر تنظیم کرد و تطبیق تنظیمات را با تنظیمات دوچرخه در فضای باز راننده آسان می‌کند. علاوه بر این، فن های تعاملی داخلی به طور خودکار توسط قدرت یا ضربان قلب کاربر کنترل می شوند.
 
اتصال و عملکرد
Tacx NEO Bike Plus با صفحه نمایش یکپارچه 4.5 اینچی و دو درگاه USB، امکان دسترسی به برنامه آموزشی Tacx و سایر پلتفرم های آموزشی را از طریق تلفن هوشمند، تبلت یا لپ تاپ. لپ تاپ فراهم می کند. سواران این توانایی را دارند که عملکرد خود را در رایانه دوچرخه Garmin Edge® خود ردیابی کنند. با اشتراک ممتاز برنامه Tacx Training، آنها می توانند از طریق بیش از 250 ویدیوی HD از سراسر جهان، از غوطه ور شدن کامل در آموزش خود لذت ببرند و در چالش های "Ride with the Pros" از جمله ویدئوهای انحصاری از تیم های حمایت شده گارمین شرکت کنند. همچنین امکان پیگیری جلسات آموزشی، رویارویی با حریفان زنده، دانلود داده های GPS، سوار شدن با نقشه های سه بعدی و موارد دیگر وجود دارد. در نهایت، پس از یک سواری، هر دوچرخه‌سوار تمام داده‌های خود را مستقیماً از برنامه Garmin Connect™ پیدا می‌کند، که بررسی آمار و نقشه‌ها یا تجزیه و تحلیل پیشرفت خود را آسان‌تر می‌کند.
 
قیمت و در دسترس بودن
Tacx NEO Bike Plus به زودی با قیمت RRP 3999.99 یورو در دسترس خواهد بود.
 
درباره گارمین
Garmin International Inc یکی از شرکت های تابعه Garmin Ltd است. (NYSE:GRMN)، پیشرو جهانی در ناوبری ماهواره ای. این گروه از شرکت ها از سال 1989 به طراحی، ساخت و بازاریابی دستگاه ها و راهکارهای ناوبری، ارتباطی و اطلاعاتی می پردازند که اکثر آنها از فناوری GPS استفاده می کنند. محصولات Garmin شامل تمام سیستم‌های توسعه‌یافته برای بخش‌های خودرو، ورزش و اوقات فراغت در فضای باز، برنامه‌های کاربردی تلفن همراه و اشیاء متصل، فعالیت‌های دریایی و هوانوردی و همچنین OEM است. گارمین با مسئولیت محدود در سوئیس مستقر است و شرکت های تابعه اصلی آن در ایالات متحده، تایوان و بریتانیا مستقر هستند. Garmin یک علامت تجاری ثبت شده Garmin Ltd است. و شرکت های تابعه آن.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین می توانید با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.