نرم افزار BaseCamp 

 

نرم افزار Garmin BaseCamp یکی از پر کاربردترین نرم افزارهایی تولید شده توسط شرکت گارمین می باشد که جهت استفاده دستگاه های GPS گارمین برای مدیریت اطلاعات تولید شده و برنامه ریزی مسیرها و نقاط برای دستگاههای جی پی اس می باشد. و این نرم افزار برای دستگاه های جدید گارمین توصیه می شود . تبادل اطلاعات با این نر افزار بسیا راحت تر میباشد

امکانات نرم افزار:


برنامه ریزی جهت سفر
با استفاده از این نرم افزار امکان طراحی و برنامه ریزی برای سفرهای جدید و از قبل نرفته را به شما می دهد. شما میتوانید نقشه های مختلف را مشاهده نمایید و سپس مسیرها و یا نقاط را بر روی  کامپیوتر با توجه به نوع سفر خود رسم و مشخص نمایید و سپس این اطلاعات را بر روی دستگاه گارمین خود منتقل نمایید تا بتوانید قبل از سفر خود این اطلاعات را بر روی GPS خود داشته باشید و سفری باخیال آسوده داشته باشید.

نقشه برداری
با مشاهده نقشه های توپوگرافی ۲بعدی و یا ۳ بعدی بر روی نرم افزار می توانید پروفیل ارتفاعی موجود در مسیر طراحی شده را رسم و اندازه گیری نمایید. همچنین میتوانید نقشه ها را از دستگاه به کامپیوتر خود و بلعکس انتقال دهید.

عکس های مختصات دار
این نرم افزار این امکان را فراهم می نماید تا عکس های مختصات دار شده  را بر روی نقشه نمایش دهد و همچنین این عکسها را از دستگاه به کامیوتر و بلعکس منتقل نمایید و همچنین می توانید این عکسها را برای دوستان و یا فامیل خود به اشتراک بگذارید.

انتقال تصاویر ماهواره ای
با استفاده از این نرم افزار این امکان وجود دارد تا تصاویر ماهواره ای BirdsEye که به اشتراک گذاشته شده را بر روی دستگاه GPS خود منتقل نمایید.

فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.